En İyi 5.3 inç ve Üzeri Ekranlı Telefonlar
5.3 inç ve üzeri büyüklükte telefon severler için hazırladığımız liste tam sizlik. Karşınızda sizin için seçtiğimiz telefonlar..

5.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip telefonların yaygınlaşması ise tablete olan ihtiyacı büyük ölçüde azalttı. Mobilitede taşınabilirliğin öne çıktığı bu dönemde; en iyi 5.3 inç ve üzeri ekrana sahip telefonları sizler için sıraladık. Eğer telefonda ekran büyüklüğüne önem veriyorsanız listemize mutlaka göz atmalısınız.

iPhone 6s Plus

 3D Touch özelliğine sahip iPhone 6s Plus’ta ekrana sertçe bastırdığınızda uygulamaların kısayollarına erişebiliyorsunuz.

Galaxy S7 edge

 Samsung’un amiral gemisi Galaxy S7 edge, sahip olduğu iki yana doğru kıvrımlı ekranı ile ön plana çıkıyor. 5.5 inç büyüklüğündeki Galaxy S7 edge ekranı 1440 x 2560 piksel çözünürlüğünde ve 534 PPI değerinde.

LG G5

 Dünyanın ilk satışa sunulmuş modüler yapıda telefon olma unvanını elinde bulunduran LG G5, 5 ekranı 5.3 inç büyüklüğünde.

Galaxy Note 5

 Samsung’un Phablet segmentinde boy gösteren telefonu Galaxy Note 5, büyük ekranını S-Pen kalem ile kullanmak için biçilmiş kaftan.

Xperia Z5 Premium

Dünyanın ilk 4K çözünürlüğünde ekrana sahip olan telefonu olarak lanse edilen Xperia Z5 Premium, 5.5 inç ekran ile geliyor.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları