Ebeveynler için Android telefon takip programı
Android'de hangi takip programını kullanmalıyım?

Sizlerinde tahmin edeceğiniz üzere çocuklarının güvenlikleri için endişelenmeyen ebeveyn neredeyse yok denecek kadar azdır, özelliklede gelişen teknoloji ve hızlanıp bir okadar da ağırlaşan iş temposu içerisinde çocuklarımıza ayırdığımız vaktimizin giderek daha az olması onların güvende olup olmadıkları konusundaki endişelerimizi daha da belirgin hale getirmektedir. Çocuk güvenliği denildiğinde onların sadece her an nerede olduklarını bilmenizin yanı sıra onların kimlerle iletişim halinde bulunduklarını ve bu iletişimlerinde ne tür bir bilgi alışverişinde bulundukları bilmemiz gereken şeylerin başında geldiğini düşünmekteyiz. Gerek bire bir iletişimlerinde gerekse de online veya telefon ile gerçekleştirdikleri etkileşimlerde onları bekleyen potansiyel tehlikelerden haberdar olup bu tehlikelere daha maruz kalmadan onların güvenliklerini sağlayabilmeniz en doğru olanıdır.

Sizlere bu güvenlik yapılandırmanızı sağlayacak ve bu konuda kendinizi çok daha huzurlu ve rahatlamış hissettirecek oldukça kullanışlı bir telefon takip programı önermek istiyoruz. Bu yazılım sayesinde çocuklarınızın telefonlarını uzaktan ve onlara durumu belli etmeden kolaylıkla takibe alabilirsiniz, bu sayede sizler her an çocuğunuzun yanındaymışcasına onun iletişimde olduğu kişilerden haberdar olabilir ve gerek gördüğünüzde tam zamanında potansiyel tehlike oluşturacak iletişim ve etkileşimlerden çocuğunuzu koruyabilirsiniz.

Evet çok kolay bir şekilde çocuğunuzun telefonuna yükleyebileceğiniz bu takip yazılımı Monitor Minor adındaki muhteşem takip özellikleri ile donatılmış olan Android telefon takip programı dır. http://www.monitorminor.info sitesinden de çok daha ayrıntılı bilgi bulabileceğiniz üzere monitor minor telefon takip programını çok kısa bşir süre içerisinde yükleyebilir ve hemen sonrasında takibe başlayabilirsiniz. Her ebeveyn gibi sizlerinde çocuklarınız üzerinde bir kontrol mekanizması oluşturarak onların güvenliklerini kontrol etme hakkınız vardır bunun bilincinde olarak reşit olmamış tüm çocuklarınız için bu gözetimi etik bir şekilde yapabilir ve onların güvende olduklarını bilip günlük temponuz içerisinde bu işi çok  kolay bir şekilde çözmüş olursunuz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları