Dropbox, premium kullanıcılara çevrimdışı klasörler özelliği sunuyor
Günümüzün en gelişmiş akıllı telefonlarında bile depolama alanı bir sorun olmaya devam ettiği için bulut depolama alanını kullanma kolaylığı, özellikle işle ilgili konularda bir zorunluluk haline geldi.

Bu alandaki en popüler uygulamalarından biri olan Dropbox, kısa süre önce tüm klasörleri mobil cihazınızda çevrimdışı indirmek için kullanıma sundu. Bu güzel yeni özellik, Dropbox'un tek tek dosyaları çevrimdışı olarak saklayabilme özelliğine devam etmesi olarak görev yapıyor.

Sonuçta, internete ihtiyaç duymadan bilgiye erişmenin avantajlarını belirtmek zor değil, bu emtia her yerde yaygınlaşmamaktadır. Kapsam düşük alanlar, ağ veri sınırlamaları veya hatta tünellere giren alanlar, kişinin hareket halindeyken çalışmasına engel olabilir, bu nedenle dosyalara çevrimdışı erişim, bu tür uygulamalarla çok aranan bir özellik haline geldi.

Dropbox bulut içeriğinizin kopyalarını otomatik olarak PC'ye kaydederken, mobil sürüm fiziksel bellekte değerli alanı korumak için varsayılanın tam tersini yapar. Bir kullanıcı, daha sonra ne kaydedileceğini seçmelidir; bu nedenle, birden fazla şeyin bir kerede indirilmesi gerekiyorsa, bu tek tek dosyaların her birini seçme ve bunları düzenleme güçlüğü potansiyel olarak zaman alıcı ve uygunsuz bir çaba olabilir. Tüm klasörleri indirmek için bir yöntem eklenmesinin çok gerekli olduğunu ve muhtemelen baştan beri mevcut olması çok kolay görünüyor.

Önümüzdeki birkaç gün içinde Android kullanıcıları için çok beklenen özelliklerin kullanıma sunulması beklenirken, iOS kullanıcıları gelecek yılın Ocak ayına kadar beklemek zorunda kalacaklar. Avantajlarından faydalanabilmek için Dropbox'ın Enterprise, Business veya Pro sürümlerine aylık abone olmak zorunda olduğu için Dropbox kullanan herkesin yararlanabileceği söylenemez.


"Dropbox, premium kullanıcılara çevrimdışı klasörler özelliği sunuyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Dropbox, premium kullanıcılara çevrimdışı klasörler özelliği sunuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dropbox, premium kullanıcılara çevrimdışı klasörler özelliği sunuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0