Dönen Monitör Standı Hazırlandı ; Editörler Bunu Beğendi !
Youtube'da "Making Stuff" Adlı Kanalın Sahibi Olan "Robert Johnson" Bir Düğmeye Basarak Tam 90 Derece Döndürebilen Bir Dönen Monitör Standı Tasarladı ve Hazırladı.

Ultra Geniş Monitörler Oyun Oynamak , Fotoğrafları Görüntülemek , Film İzlemek Gibi Durumlar İçin Gerçekten Çok Harika. Fakat Bu Güzel Durum Web Sayfalarını, Uzun Belgeleri Okurken Kötü Bir Hal Alıyor. Gerek Zamandan Tasarruf Etmek Gerek ise Boyun Ağrılarımızı Azaltmak İçin Mühendislik Harikası Bir Dönen Monitör Standı Yapıldı.

Youtube'da "Making Stuff" Adlı Kanalın Sahibi Olan "Robert Johnson" Bir Düğmeye Basarak Tam 90 Derece Döndürebilen 22 inç Geniş Ekran Viewsonic Dahil Olmak Üzere Bir Çok Wide-Screen Monitör İçin Bir Dönen Monitör Standı Tasarladı ve Hazırladı. Dönüşün Tamamlanması Neredeyse 10 Saniye Sürüyor ve Böylelikle Döndürülen Monitör Sayesinde Zamandan Tasarruf Ediliyor ve Metin Dökümanları İşleri İçin Daha İyi Bir Çalışma Şekli Sunuluyor.

Mucit, Dönen Monitör Standını ve Bir Kaç Yapım Aşamasını Youtube Kanalında Yayımladı , İşte O Video :


"Dönen Monitör Standı Hazırlandı ; Editörler Bunu Beğendi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Dönen Monitör Standı Hazırlandı ; Editörler Bunu Beğendi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dönen Monitör Standı Hazırlandı ; Editörler Bunu Beğendi ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0