Demir Para Büyüklüğünde 512 GB Samsung SSD
Samsung’un oldukça radikal SSD kriterleri var. En çok kapasiteden tutunda posta pulu büyüklüğünde SSD’lere kadar ürünler sergileyebiliyor. En son çıkardığı 512GB’lik SSD’si de boyutlarıyla kendinden söz ettiriyor.

Samsung’un son ürünü 512GB BGA NVMe PCIe SSD dünya üzerinde yine Samsung tarafından üretilmiş “bir ilk” unvanını taşıyor. Yeni nesil süperince Ultrabook cihazlar için tasarlanan Samsung SSD bloklar 512GB hafızaya sahip ve bir posta pulundan bile ufak boyutlara sahipler. 20mm x 16mm x 1.5mm boyutlara sahip olan bu minik devler 1 gram ağırlığa sahipler.

samsung-yeni-kucuk-ssd-m1

Okuma ve yazma hızı 1,500MB/s ve 900MB/s olarak açıklandı ve 3 saniyede 5GB video aktarabiliyorlar. Samsung yeni süper ince BGA NVMe PCIe SSD serisini 128GB, 256GB ve 512GB standartlarında üretecek. Samsung BGA NVMe PCIe SSD ürünler Temmuz ayından itibaren piyasada boy gösterecekler. Genel olarak süper ince Ultrabook cihazlarda yar alacaklar. 


"Demir Para Büyüklüğünde 512 GB Samsung SSD konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Demir Para Büyüklüğünde 512 GB Samsung SSD ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Demir Para Büyüklüğünde 512 GB Samsung SSD ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0