CS:GO Wall Hack Kodu
Counter-Strike Global Offensive indirdiniz, çok keyif aldınız keza son zamanlarda oyunun ücreti kalktı ve ücretsiz (free-to-play) olarak oynanabilmekte.

 Peki ya arkadaşlarınıza şakalar yapmak, tanımadığınız insanları trollemek ve CS:GO’dan hiç almadığınız kadar zevk almak ister miydiniz? İşte size iyi haber, cs go wall hack kodu ile bu hayallerinizin gerçek olması bir klavye uzağında!

Counter Strike oyununu herhalde oynamayan yoktur. Lokal ağların bilgisayarlara entegre edildiği günden bu yana bu oyun oynanıyor. Hala az sayıda kalmış internet kafede bu oyunu oynayan gruplara rastlamak tabii ki mümkün. Ama artık oyunu dışarıda oynamanız gerekmiyor. Zira artık evdeki bilgisayarınızdan, dünyanın diğer ucundaki kullanıcıya bağlanıp, oyunu oynayabiliyorsunuz. Ama bir şey fark ettiniz mi? Bazıları bu oyunca çok daha etkin. Bu nasıl mümkün oluyor? Elbette cs go wall hack kodu gibi kestirme yolları bilerek. Bu koda Bordo Klavyeli sitesinden de ulaşabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım. Bambaşka bir oyun deneyimi, benzersiz yetenekler ve rakiplerinizi etkili biçimde oyun dışına itme seçenekleri sizi bekliyor.

Önceden söyleyelim ki içinizde hiçbir şekilde korku, şüphe veya endişe olmasın: Bu kod ile herhangi bir VAC, BAN ve benzeri durumla karşılaşmıyorsunuz. Evet! Çünkü bu bir hile değil! Valve’nin CS:GO’ya kendi elleriyle yerleştirdiği bir kod. Ancak, tahmin edersiniz ki bu kodu rekabetçi maçlarda veya diğer resmi oyun türlerinde kullanamıyoruz. Yalnızca sizin yetkili olduğunuz bir serverde (atölyedeki özel haritalarda) bu kodu yazıp aktifleştirebiliyorsunuz. Böylelikle atacağınız düellolarda karşınızdakine çok büyük sürprizler yapabilirsiniz, aman diyeyim çok çaktırmayın!

Peki, bunu nasıl yapacağız? Çok basit! Öncelikle oyunda bu kod bir “hile” olarak geçiyor. Bundan dolayı girdiğimiz serverda hilelerin aktifleştirilmiş olması şart, bunu nasıl yapacağımız ise hemen altta yazıyor. Hazırsanız başlayalım! CS:GO Wall Hack Kodu’nu aktifleştirmek için gereken adımlarımız şöyle:

  • Steam’den CS:GO’yu açın.
  • Bu kodu kullanmak istediğimiz servere giriş yapalım. (Bu serverde yetkili olmamız şart. Bunun için kendiniz de kurabilirsiniz.)
  • Az önce de söylediğimiz gibi bu serverda hilelerin açık olması şart. Bunun için konsolu açıyoruz (é) ve “sv_cheats 1” yazarak oyundaki hileleri aktifleştiriyoruz.
  • Ardından CS:GO Wall Hack Kodu’muzu “r_drawothermodels 2” az önce açtığımız konsola yazıp enter tuşuna basıyoruz.
  • Sıkılıp bu kodu aktive etmekten vazgeçmek istediğinizde ise “r_drawothermodels 1” yazabiliriz.
  • İşte bu kadar! Keyfini çıkartın! Tekrardan belirteyim, çok çaktırmayın, başka türlü zevki çıkmaz.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları