Cooler Master MasterCase SL600M Modelini Duyuruyor
Eindhoven, The Netherlands – Cooler Master Mastercase SL600M modelini duyuruyor. Yeni SL600M ustalaşmış dizaynı ile oyun ve iş performansı arasında ki çizgiyi kaldırmaya geliyor.

Alüminyum kaplamalı gövdesi ile SL600M oyun ve iş performansının merkezi olmaya geliyor. Profesyonel estetiği ve oyun işlevselliğini bir araya getirmek için ancak hariç görünüş değil iç dizilim değişikliklerini de barındırıyor.

  • * Dikey Etki Düzeni – Kasanın alt kısmından hava saha 200mm fanlar yardımıyla, sıcak hava kasanın üst tarafınca organik bir şekilde dışarı çıkar.
  • * Gürültü Azaltma Teknolojisi – Panellerin tasarımı gürültüyü engeller. 2x200mm fanlar, küçük fanlara göre daha düşük RPM değerlerinde daha oldukça hava akışı sağlarlar. I/O panelde bulunan fan hız ayar düğmesi ile daha yavaş ve sessiz çalışlabilirler.
  • * Premium Alüminyum Lambri – Kasanın üst ve ön paneli, pürüzsüz kumlanmış yüksek kaliteli anodize edilmiş alüminyum kaplanmıştır.
  • * Dönebilen PCI Montaj Penceresi – PCI montaj penceresi 90 aşama döndürülebilir. Bu, grafik kartı (kartlarının) dikey şekilde veya cam yan panelden daha fazla sarahat ile benzersiz bir şekilde monte edilmesine imkan verir.
  • * Çok Yönlü Depolama Braketleri – SL600M’de SSD, HDD, su pompası yada radyatör monte edilebilecek fazlaca yönlü destek sunar bulunmaktadır. Bu braketler kasanın bir çok konumuna yerleştirilebilir.
  • * Gelişmiş I/O Panel – İçerisinde sensör barındıran I/O paneli, karanlıkta basit erişim için USB girişlerini ışıklandırır. Panel otomatik olarak kapanmadan ilkin ışıklar bir süre yanık kalmaktadır. Ayrıca I/O panelde bir USB üç.1(Type-C), dört USB portu, bir PWM fan kontrolcüsü, kulaklık jakı bulunur. Kulaklık jakı, mikrofon ve kulaklık için tek jack kullanan modelleri destek sunar.

"Cooler Master MasterCase SL600M Modelini Duyuruyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Cooler Master MasterCase SL600M Modelini Duyuruyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cooler Master MasterCase SL600M Modelini Duyuruyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0