Çiğli Arçelik Servisi
Beyaz eşya kullanımı çok uzun bir süreden beri ülkemizde yapılmaktadır. Beyaz eşyalar tüm ev işlerinin yükünü omuzlayarak insan gücüne ihtiyaç duyulmadan tüm ev işlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

Günümüzde en fazla kullanılan beyaz eşyalar; çamaşır makinesi, kombi, elektrik süpürgesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, dondurucu, fırınlı ocak, mikrodalga fırın ve dondurucu olarak sayılabilir. Bu cihazlar uzun süre kullanmaya dayanıklı ve sağlam olarak beyaz eşya firmaları tarafından üretilmektedir. Fakat bazı süreçlerde beyaz eşyaların arıza yaptığı görülmektedir.

Tüm ev işlerinin aksamasına neden olan beyaz eşya arızaları İzmir ve çevre ilçelerde Çiğli Arçelik Servisi olarak tarafımızca tamir ve bakımdan geçirilir. Arıza kaydı oluşturmak veya beyaz eşyalarınız için bakım randevusu almak istiyorsanız bizlere 0232 271 71 15 numaralı telefondan ulaşarak destek alabilirsiniz. Beyaz eşya arızaları oluşmadan önce her yıl düzenli olarak yapılan bakımlar beyaz eşyalarda arıza görülme riskinin önüne geçmektedir. Beyaz eşya bakımları yapılan beyaz eşyalar yıl içinde arıza çıkartma olasılığı en düşük olan beyaz eşyalardır.

Bornova Arçelik Servisi

Beyaz eşyalar arasında en fazla kullanılan kombilerin her yıl düzenli olarak son bahar aylarında bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı düzenli bir şekilde yapılan kombiler kış aylarında arıza çıkartmadan çalışırlar. Kış aylarının baş tacı olarak kullanmış olduğumuz kombilerin arızalarını bu makalemiz içeriğinde Bornova Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hatırlatalım. Kombi arızaları nelerdir?

Bir kombide hangi arıza görüldüğünde mutlaka servise haber vermek gereklidir? Kombi arızaları; kombi hiç çalışmıyor, kombiden ses geliyor, kombinin pilotu yanmıyor, kombinin pilotu yanmasına rağmen kombi çalışmıyor, kombinin alt kısmından su damlıyor, kombi patlamalı yanıyor, kombi açıldığında sıcak suyu ısıtmıyor, kombi yanarken kalorifer peteklerinin üst kısmı yanmasına rağmen alt kısmı ısınmıyor gibi arızalar kombilerde görülebilir. Bu arızalardan birisi veya bir kaçı kombide görüldüğünde mutlaka bir servis çağırarak yardım almak gereklidir. Kombi arızalarında bu hususta hiçbir bilgisi olmayan kişiler kombi arızalarını gidermek için çalışma yapmamaları lazımdır. Zira kombi arızaları diğer beyaz eşyalardan biraz daha tehlikeli durumda olabilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları