Çiçek Balı
Çiçek balı herkesin severek tükettiği bir baldır. Ancak doğal ve organik olan balı tüketmek sağlık için oldukça yararlıyken içerisinde katkı maddesi ve şeker olan ballarda bir o kadar insan sağlığı için tehdit unsurudur.

Bu nedenle güvenilir ve kaliteli bal tüketmek sağlık için mutlaka gereklidir. Sitemiz uzun yıllardır bal üren güvenilir bir site olup kuşaktan kuşağa balcılık hizmeti veriyor. Yılların deneyimi ile modern balcılığı birleştiren sitemizde tamamen organik bal satışı yapılıyor. Sitemizde üretilen tüm ballar Türk gıda kodeksine uygun olup Tarım bakanlığı tarafından yapılan denetlemelerden geçmiştir. Öte yandan İstanbul üniversitesi arı Teknokent laboratuvarında yapılan analizlerde de oldukça başarılı sonuçlar elde eden firmamızın ballarını güvenle tüketebilirsiniz.

Ballarımızın Özellikleri

Sitemizde satılan tüm ballar Erzurum'un yüksek rakımlı yaylalarında üretilen çiçek balı olup içerisinde hiçbir katkı maddesi barındırmaz. Yüksel prolin değerine sahip olan ballarımız her sene bir hasat olarak sınırlı sayıda üretilir. Size ve sevdiklerinizin güvenle tüketeceği büyük dedemi balları sağlığınıza sağlık katacak.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Güvenilir bal tüketmek isteyenlerin doğru adresi olan sitemize giriş yaparak bal siparişinde bulunabilirsiniz. Sitenizde yer alan ballardan istediğinizi seçerek siparişinizi online yada Whatsapp kanalı ile oluşturabilirsiniz. Bu sırada ödeme yapabilir ya da kapıda ödeme ile ürünü satın alabilirsiniz. Ürünlerimizde kargo ücretsiz olup en kısa sürede adresinize teslim edilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları