CES 2017'de NVIDIA SHIELD Android TV yenilemesi bekleniyor
Anonim bir endüstri kaynağına göre, NVIDIA kendi Android TV donanımının yenilenmesini gelecek yıl yapılacak SHIELD ürün serisinin bir parçası olarak hazırlıyor.

 Yeni TV donanımı görünüşte geçmişteki otomotiv duyurularına odaklanan NVIDIA'nın yıllık CES etkinliğinde açılacaktır.

Rapor, NVIDIA'nın önceki nesiline göre donanımında birkaç önemli değişiklik yapmaya hazırlandığını gösteriyor. Yeni SHIELD Android TV cihazı, daha hızlı ev WiFi ağlarından en iyi şekilde yararlanmak için 802.11ac WIFI ve MIMO antenleri ile birlikte veriliyor. NVIDIA'nın 4K içerik entegrasyon ve desteğinden söz etmesi bekleniyor. Bu, Netflix ve Amazon Video'dan beğenilen diğer 4K akış hizmetleri ile birlikte ultra yüksek çözünürlüklü Google Play Filmler sürümleri için platforma destek getirmelidir.

Şirket ayrıca, SHIELD Denetleyicisinde bazı önemli değişiklikler yapıyor görünüyor. WiFi Doğrudan bağlantı, Bluetooth Düşük Enerji ile değiştirilecek gibi görünüyor ve bu değişiklik SHIELD Remote'a da uygulanabilir. Bu, aygıt performansının veya yanıt vermenin etkisi olmadan aksesuarların daha uzun süre çalıştırılmasına yardımcı olur, ancak aralık şimdi bir sorun haline gelebilir.

NVIDIA'nın yeni KORUYUCU Android TV cihazından ne kadar ücret talep ettiğini bilmiyoruz. Umarım ilk kuşakın fırlatma fiyatı ile aynı seviyede fiyatlandırılacaktır. Büyük olasılıkla yeni donanımın 4 Ocak'ta CES 2017'de açılacağını göreceğiz.


"CES 2017'de NVIDIA SHIELD Android TV yenilemesi bekleniyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere CES 2017'de NVIDIA SHIELD Android TV yenilemesi bekleniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CES 2017'de NVIDIA SHIELD Android TV yenilemesi bekleniyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0