Carmageddon Efsanesi Geri Dönüyor
Yılların eskitemediği efsane aksiyon/yarış oyunu Carmageddon arka dönüyor! işte yeni kUşak Carmageddon oyununun ayrıntıları ve oynanış görüntüleri.

Bir dönem oyun dünyasını kasıp kavuran ve şiddet dolu yarış yapısıyla ilavetenlıklı bir deneyim sunan Carmageddon, yeni oyunuyla arka dönüyor.

Serinin yaratıcısı olan Stainless Games nedeni ile tasarlanan yeni oyun, Carmageddon: Max Damage adıyla sektöre sürülecek. şimdilik sırf PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için duyurulan oyunun PC için gelip gelmeyeceği meselesi için ise net bir bilgi verilmedi.

carmageddon2

Oyunun yapımcılarından Jason Garber`ın yaptığı açıklamaya göre, Carmageddon: Max Damage her zamanki Carmageddon oyunlarından daha çok arabaya, daha çok haritaya ve en önemlisi daha fazla fazla yaya biçimine yer verecek. 

carmageddon3

çevrimiçi ve çevrım dışı olarak oynanabilecek olan Carmageddon: Max Damage, 6 adet kariyer modu ve dört farklı çoklu oyuncu moyuyla oyuncuların beğenisine sunulacak. ilaveten oynanış videosu ve ekran görüntüleriyle beraber duyurulan oyuna aşağıdaki resimler ile daha yakından bakabilirsiniz.

2016 yılında raflardaki yerini alması beklenilen yeni Carmageddon`un ilan videosu:

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları