Bütçenize Uygun Dijital Ürün Lisansları Bilişim Cininde!
Hepimizin bildiği şeklinde Bilgisayar hayatımızın önemli bir parçası halini aldı. Teknoloji ve İlim geliştikçe ihtiyaçlarda o hızla artıyor. Dünyada rekabet etmek istiyoruz ve geride kalmak istemiyoruz. Ancak teknoloji ara sıra pahalıdır ve bazılarımız buna eğilimlidir.

Kimimiz ofis için kimimiz kişisel olarak kullandığı bir çok microsoft ürünü mevcut. Maalesef ki bu ürünleri yasal olmayan yollardan sahip olup bilgisayarımıza zarar verebiliyoruz yada programın tüm özelliklerini kullanamıyoruz. Sizler için bilişim cini en uygun fiyatları ve kampanyaları ile bir çok microsoft ürünlerini temin edebilirsiniz.

Windows 10 Pro, kurumsal kullanımlarda avantaj sağlayan işletim sistemi olarak, yanında orijinal ofis programlarıyla kullanıcı dostu bir ekosistem kuruyor. Dünyanın hemen hemen her yerine Microsoft ürünlerinin yasal ürün anahtarlarını satan bilişim cini ise söz konusu ürünlerde indirime gitti.

Office 365 üyeliğine dahil edilen Office 2019’un içeriğinde Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access ve Publisher uygulamaları yer alıyor. Ayrıca Office 365’in yan hizmetleri de bu paket içerisinde yer alıyor. Bu sürüm ile gelen en dikkat çeken özellik ise dokunmatik kalem desteği oluyor.

Microsoft’un ürün gamında yer alan Surface modellerinin dokunmatik kalem desteğinin olması Office 2019’a bu özelliğin gelmesinde büyük pay sahibi oldu diyebiliriz. Word, Excel ve PowerPoint için yeni görselleştirme araçlarını barındıran Office 2019, özellikle PowerPoint’te sunduğu zoom yani yakınlaştırma özelliği ile büyük beğeni topluyor.

Güncelleme ile ayrıca Windows 10 ve macOS’te yer alan karanlık tema seçeneği de Office uygulamalarına ekleniyor.

office-2019-nasıl-yüklenir-3-

Neden Office 2019’u satın almalısınız?

Microsoft, Office 365 için aylık bir ücret ödemenizi isterken Office 2019‘a bir defaya mahsus ödemeyi tercih ettiğinizde Word, Excel, PowerPoint ve Outlook dahil olmak suretiyle aynı yazılımı elde edersiniz.Elde edemeyeceğiniz şey OneDrive‘ın bulut ortaklık özellikleri yada yıl boyunca geçindiren özellik güncellemeleridir.

Office 2019 için tehlikeli sonuç emniyet güncelleştirmelerini ve hata düzeltmelerini alırken Office 365 abonelerinin yararlanabileceği sürekli özellik yükseltmeleri almayacaksınız. Ayrıca, paketi yalnızca bir bilgisayara yükleyebileceğinizi de dikkate almak mühim bir şeydir.(Office 365 beş ayrı ortamda kullanılır)

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları