Bully Ve Manhunt PlayStation 4 Versiyonu Çıktı!
Bully Ve Manhunt, şimdi de PlayStation 4 için yayınlandı.

Rockstar Games, geçmişte PlayStation 2 konsoluna çıkan ve klasikleşen bazı oyunları PS3 ve PS4 için de çıkarmaya başlamıştı. Sevilen oyunların güncel versiyonlarını çıkaran oyun yapımcısı, son olarak Manhunt ve Bully için de aynı işlemi yaptı. Artık PS4 sahipleri de PlayStation Store’dan Manhunt ve Bully satın alıp oynayabilirler.

Manhunt ilk çıktığında içerdiği yoğun şiddet sebebiyle bazı çevrelerden birçok tepki görmüştü. Bu yüzden de oyunun 18 yaş üstü kişiler için uygun olarak etiketlenmiş olduğunu hatırlatalım. Hafta sonu oynasın diye evin küçüğüne alınacak türden bir oyun değil.

Bully ise yine Rockstar’ın beğenilen oyunları arasında yer alıyor. Bu oyunda  biraz şiddet içeriyor diyebiliriz. Bully’nin Avrupa’daki isminin sansür sebebiyle Canis Canem Edit olduğunu ve PlayStation Store’da bu şekilde bulunabileceğini de ekleyelim. Manhunt 49 TL, Bully ise 48 TL fiyat etiketiyle satışa çıkarılmış bulunuyor.

 


"Bully Ve Manhunt PlayStation 4 Versiyonu Çıktı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Bully Ve Manhunt PlayStation 4 Versiyonu Çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bully Ve Manhunt PlayStation 4 Versiyonu Çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0