Botoks ile Güzellik Ve Aşırı Terlemeye Son
Cerrahi işlemlere başvurmadan cildin güzelleşmesi için medikal estetik yöntemleri sayesinde gençleşmek dolgu enjeksiyonlarıyla artık mümkün!

 Dolgu enjeksiyonları dediğimiz madde içeriklerinde Hyalüronik asit bulunmaktadır, bu etken madde sayesinde botoks ile yaşlanma belirtileri, yüzdeki kırışıklıklar giderilmektedir.

Botoks yöntemi yüzde oluşan kırışıklıkları, alın çizgileri, göz çevresinde oluşan kırışıklıkları ortadan kaldırmaktadır. Sadece yaşlanma sebebiyle kırışıklık oluşmadığından mimiklerin meydana getirdiği kırışıklıklarda bu yöntemle tedavi edilebilmektedir.

Botoks aynı zamanda aşırı terleme sorunu olanlara da çözüm sunmaktadır. Ellerde ve koltuk altında aşırı ter sebebiyle hem sosyal hem fiziki sorun oluşturan bu rahatsızlığı da çözüm bulunmaktadır. Birçok alanda kullanılan botoks ile gelen güzellik ve sağlık Dr. Mustafa Karataş’ın uygulama tekniği ve uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

Cilt güzelliği ve yüzdeki değişiklik için kullanılan bir diğer yöntem yüz dolgusudur. Yüz dolgusu ile cildin yenilenmesi ve ciltte meydana gelen hasarların doldurularak görünmez olması sağlanmaktadır. Yüz dolgusu ciltte tamamen doğal bir görüntü oluşmasını sağlar ve cilde canlılık kazandırır.

Yüz dolgusu ile çok ince kırışıklıklar, çukur görüntüler, ağız ve göz çevresindeki kırışıklıklar giderilmektedir. Burun bölgesinde oluşan yamukluk ya da burun ucundaki simetrik düzensizlik yine bu yöntemle düzeltilebilmektedir.

İleri yaşlarda görülen yanaklarda sarkma, yorgun görüntü ve ciltteki hacim kaybı yanak dolgusu ile giderilmektedir. Yanakların elmacık kemiklerine doğru toparlanması ile daha dolgun ve diri bir görüntü elde edilmektedir. Aynı şekilde bu uygulama belirgin elmacık kemiklerine sahip olunması içinde uygulanabilmektedir.

Yanak dolgusu elmacık kemiklerine yapılacaksa, bu işlem uygulaması sırasında çok hassas davranılması gerekmektedir. Oldukça basit olan uygulamada sadece elmacık kemik bölgesinde dikkatle uygulama yapılmalıdır. Lokal anestezi ile bölgeye enjekte edilen etken maddeler kısa sürede etkisini göstererek planlanan değişikliğin oluşması sağlanmaktadır.

Yüzünüzde yapacağınız değişikliklerin başında gelen dudak dolgusu, şekillenmesi ve dolgunlaşması için kullanılmaktadır. Sizde kendinizde değişiklik yapmak istiyorsanız www.drmustafakaratas.comziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilir merak ettiğiniz detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüzünüzde meydana gelen parlaklık ve canlılıkla yaza mutlulukla girebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları