Bomba iddia: Fantastic Four ve Avengers birleşebilir!
Fantastic Four ve Avengers birleşebilir. Fantastic Four çoktan yaratılmış bir Marvel evrenine nasıl dahil edilebilmekte? İşte yanıtı!

Fantastic Four karakterlerinin haklarının 20th Century Fox'ta olması maalesef Marvel hayranlarını senelerdir üzen konulardan birisi.


Marvel fanatikleri da Fantastic Four kadrosunun senelerdir Avengers’ın dünyasına dahil olmasını istiyor. Bunun olası olabilmesi için ise şimdiden bazı teoriler ortaya atıldı Reddit üzerinden. Bildiğiniz şeklinde Fantastic Four karakterlerinin gösterim hakları 20th Century Fox’a ilişkin.

Hayranların sözünü dinleyen Disney'in 20th Century Fox’u satın almak istemesi ve bu konuda ilk adımları atması da hayallerin gerçekleşmesine bir adım daha atılmasına sebebiyet veriyor. Kısacası bütün bu karakterler yakında Marvel’a geri dönüyor diyebiliriz. Hatta bu konuda şimdiden emekler başlanmıştır dahi.

Peki Fantastic Four çoktan yaratılmış bir evrene nasıl dahil edilebilir? Reddit üzerinden ElectricalFinish isimli bir kullanıcının teorisi şimdiden çok sayıda hayranı heyecanlandırdı.

Spider-man-homecoming-fantastic-fou-q4d3

Bomba iddia: Fantastic Four ve Avengers birleşebilir!

Marvel bu mevzuda çalışmalarını tamamlamamış olsa bile umarız bu teoriye denk gelir ve üzerinden bir şeyler eklemeye çalışabilir.

Teorisine göre yeni Fantastic Four ekibi, quantum evreni yardımıyla yeniden evrene aktarılabilir. Bunun için Reed Richards ve kadrosunun feza yerine quantum yaşamına yol alması gerekiyor. Uzay yerine kahramanlarımız quantum evreni üzerinden böylelikle özel güçlerine kavuşmuş ve evrene dahil edilmiş olacak.


Peki ya siz bu teoriyi iyi mi buldunuz? Marvel Fastastic Four karakterlerini bu kuram haricinde nasıl evrene dahil edebilir? Tabii ki bütün bu münakaşa konularından ilkin Disney'in 20th Century Fox’u satın alma işlemini tamamlaması gerekmekte.

Bakalım Marvel bize ne şeklinde sürprizler hazırlayacak herzaman birlikte bekleyip göreceğiz.- Ünsal Sarıtoprak

Kaynak: Teknolojioku


"Bomba iddia: Fantastic Four ve Avengers birleşebilir! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Bomba iddia: Fantastic Four ve Avengers birleşebilir! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bomba iddia: Fantastic Four ve Avengers birleşebilir! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0