Black Desert Online tüm dünyadan 10 Milyon maceracıyla kutlamalara devam ediyor
Büyücüler, savaşçılar ve kahramanlar! Black Desert Online, tüm dünyadan maceracılarıyla 10 milyonluk koskoca bir dünya oldu.

Hususi etkinlikler ve hediyelerle dünya çapında 10 milyon kayıtlı maceracı rekoru kutlamalarına hız kesmeden devam ediyor!

Altın Gündoğumu Paketi’ni Silip Süpür!

15 – 28 Kasım tarihleri içinde, “Altın Gündoğumu Paketi’ni Silip Süpür!” etkinliği, Black Desert Online Türkiye ve MENA’ya geliyor. Maceracılar, Fleme Tepesi'nde dehşet saçan faaliyet bossu Kral Targargo'yu alt ederek, birbirinden çeşitli hediyeler kazandıracak bir kutuya sahip olma şansı yakalayacaklar. Ayrıca faaliyet süresi süresince, en az 100 dakika oyunda kalan tüm maceracılara "Kutsanmış Elçi Parşömeni (100 dk.)" armağan edilecek. Bu parşömen, maceracıların Level EXP'lerini %200, yetenek EXP'lerini ise yüzde 30 oranında arttırmaktadır. Black Desert Online, daha önce bu evrende eşi gibi bulunmamış bir etkinlikle 10 milyon maceracı kutlamalarına devam ediyor. Oyundaki maceracılar, 23-25 Kasım tarihleri arasında, level EXP’lerini %1000 oranında arttıracak bir etkinliğe şahit olacaklar. üç gün boyunca sürecek olan bu etkinliği mutlaka kaçırmayın. Tüm bu muhteşem etkinliklere ayrıca, Arsha Şampiyonası’nın ikinci arenası, 30 Kasım ile 8 Aralık tarihleri içinde gerçekleşecek. Şampiyona kayıtları 14 Kasım tarihinde başlamış olacak ve 28 Kasım tarihinde sona erecek. Maceracılar şampiyon çok, oyun içi eşyalarla ödüllendirilecekler. Ayrıca şampiyonaya dahil olan her maceracı da muhtelif ödüller kazanacak. Arsha Şampiyonası ve tüm etkinlikler ile ilgili daha çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak, Black Desert Online oyun paketlerinde %50 tenzilat fırsatı, Steam’de 14 Kasım 21:00 ile 19 Kasım 21:00 ve 21 Kasım 20:55 ile 27 Kasım 21:05 tarihleri arasında devam edecek. Ayrıca Black Desert Online Türkiye ve MENA resmi sayfasında ise, 14 Kasım 07:00 ile 28 Kasım 03:00 tarihleri arasında %50 tenzilat fırsatından faydalanabilirsiniz. İyi şanslar maceracılar!


"Black Desert Online tüm dünyadan 10 Milyon maceracıyla kutlamalara devam ediyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Black Desert Online tüm dünyadan 10 Milyon maceracıyla kutlamalara devam ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Black Desert Online tüm dünyadan 10 Milyon maceracıyla kutlamalara devam ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0