Bir Telefondan 2 WhatsApp Hesabı Açma!
WhatsApp küresel olarak en çok kullanılan uygulamarlardan biri oldu hal böyle olunca insanlar birden çok hesap kullanmak istiyor. Karşınızda birden çok WhatsApp hesabı açma..

 Bir çok insan göze çarpan sebeplerden ötürü aniden çok telefon kullanabiliyor bu sebepten bir telefonda 2 adet WhatsApp kullanabilmek yoğun şekilde kolay olabiliyor. Kullanıcılar telefon değişimi zorunda kalmadan uygulamayı basitçe denetim edebiliyorlar.

Karşınızda birden çok hesap açma yöntemleri ; 

Misafir kullanıcı yöntemi kullanarak

Android telefonlarınızda "misafir" modunu kullanarak iki WhatsApp hesabını tıpkı cihazda kullanabilmeniz mümkün. Birbirine enlem lakin değişik numaralara hizmet veren bir hesap daha yaratmak için tıpkı cihaz üzerinde yeni bir e-posta adresi ve aynı uygulamalar kurmanız zaten mümkün olmaktadır. sebep bunlardan biri WhatsApp olmasın;

1-Bunu gerçekleştirmek için Android cihazınızda yeni bir konuk hesabı oluşturun. Bu mod bazı Android Lollipop kullanan cihazlarda olmayabilir. Biz LG G2’de denedik alternatif vardı ancak HTC One m.'de bu özelliğe rastlamadık.

2-konuk hesabınızı yeni bir e-posta adresine bağlayın ve Google Play için de bu hesabı kullanın. Bunları yaptıktan sonra konuk hesabınıza WhatsApp’ı geleneksel bir biçimde kurabilirsiniz.

3- WhatsApp konfigürasyonunu yaparken sizden istenen telefon numaranızı eğer aynı cihazda 2 SıM kartı kullanmıyorsanız, başka cihazınızın telefon numarası şekilde verebilirsiniz. fakat o telefona istikbal olan tasdik kodunu yeni hesabınıza aktarmalısınız.

4-Bu noktadan sonra iki WhatsApp hesabını sadece tıpkı telefonda kullanıcı değiştirerek kullanabilirsiniz.

coklu-whatsapp-kulanmak-b1

Parallel Space uygulaması kullanarak 

Parallel Space çok bir biçimde sosyal medya ya da anlık mesajlaşma servislerini ayrıcalıklı hesaplar üzerinde kullananlar için son derece kullanım kolaylığına sahip bir uygulama. parasız bir uygulama olan Parallel Space, mobil cihazınız üzerinde hususi bir alan yaratıyor ve bu piyasa içerisinde kullandığınız oyun, sosyal medya yada anlık mesajlaşma uygulamalarındaki üyeliklerinizi farklı bir hesaplar üzerinden çalıştırılmasını olası kılıyor. Bu özelliğinden dolayı Parallel Space ile Android cihazınız üzerinde 2 WhatsApp hesabı denemeniz olası olabiliyor. 

UYGULAMAYI İNDİR

Parallel Space nasıl kullanılır?

1-Parallel Space uygulamasını indirin.

2-Uygulamayı başlattıktan sonra seçeneklerden WhatsApp’ı seçin.

 screenshot_2016-05-04-10-12-00

3-WhatsApp uygulaması otomatik olarak telefonunuza kurulmaya başlayacaktır.

4-WhatsApp kurulurken izlenilmesi gereken prosedürleri sırasıyla takip edin. Sizden numara istendiğinde eğer çift SIM kart kullanmıyorsanız diğer mobil numaranızı yazın.

5-Bu noktadan sonra WhatsApp telefonunuza kurulacak, tek yapmanız gereken konuşmalarınızı ya da özel dosyalarınızı Parallel Space üzerindeki WhatsApp hesabınıza kopyalayıp kopyalamamaya karar vermek. 

 

whatsapp plus

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları