Bilgisayar Üzerinden İnstagram'a Resim Yükleme - Programsız
Eminim ki herkesin merak ettiği konulardan biridir.Acaba bilgisayardan instagrama resim yükleyebilirmiyim ? İşte cevabı...

Birden fazla ekstra program kullanarak instagrama resim yükleyebiliyoruz. Fakat bu işlemleri yaparken çeşitli kısıtlamalarla karşı karşıya kalıyoruz. Şimdi İnstagram'a programsız resim yüklemeye bakalım.

 

1 - Tarayıcıdan instagram hesabımıza giriş yapıyoruz. Mouse sağ tık - Öğeyi denetle ya da (CTRL+SHİFT+I veya F12) yaparak geliştirici araçları kısmını açıyoruz.

az

2 - Bu kısımda Ctrl + Shift + M kısayolu ile mobil görünüme geçiyoruz. Kamera simgesine tıklayarak resim yükleyebiliriz. Fakat burdan resim yüklerken instagramın bize sunduğu efektleri kullanamıyoruz. Ekstra fotoğraf düzenleyeci programları indirerek düzenleyebilir ardından paylaşabilirsiniz.


"Bilgisayar Üzerinden İnstagram'a Resim Yükleme - Programsız konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Bilgisayar Üzerinden İnstagram'a Resim Yükleme - Programsız ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgisayar Üzerinden İnstagram'a Resim Yükleme - Programsız ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0