Beyaz Eşya Tamir Siteleri
Beyaz eşya tamir ve bakım hizmetleri veren firmamız, uzun yıllardır Maltepe’de sizlere hizmet vermektedir.

Beyaz eşya tamir ve bakım hizmetleri veren firmamız, uzun yıllardır Maltepe’de sizlere hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz başarılı servis hizmetlerimiz sayesinde uzun yıllardır çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Beyaz eşya üreticileri, her geçen gün yeni bir ürün çıkarmakta ve modellerini geliştirmektedirler. Firmamız da bu ürünlerle ilgili her türlü yeniliği takip etmekte ve eğitimler almaktadır.

Günümüzde ekonomik gelişmelerin önemli bir göstergesi olan beyaz eşya kullanım oranlarının artması, beraberinde iyi servis hizmetlerinin de verilmesini, getirmektedir. Bostancı Bosch servisi olan firmamız, en doğru ve sağlıklı hizmeti verebilmek için en yeni teknik bilgiler konusunda eğitimler almaktayız. Personel alımlarımız da dahil olmak üzere, teknik ekipman yatırımlarımızda da her türlü yenliği yansıtmaktayız. Arıza bildirimleriniz için firmamızı aradığınızda, size cevap veren elemanımız, beyaz eşya arızalarınızla ilgili bilgiler almakta ve size randevu vermektedir. Teknik ekibimiz, randevusuna geldiğinde sizden alınmış olan arıza bilgileri ile hazırlıklarını yapmış ve her türlü soruna karşı donanımlı olarak gelmiş olacaklardır. Bu sayede, servis hizmetlerimizi daha hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktayız. Firma olarak, vermiş olduğumuz randevularımıza sadık kalmak öncelikli olarak dikkat ettiğimiz konuların başında gelen bir özelliğimizdir. Servis için gelen teknik ekiplerimiz, servis çalışmalarına başlamadan evvel arıza tespiti yapmakta ve size bilgi vermektedirler. Sizin vereceğiniz onay sonrası da servis hizmetlerimizi vermeye başlıyor, değişecek parça da varsa değişimlerini yapıyoruz. Eğer, belirlenenden farklı bir arıza söz konusu olursa, sizin onayınızla cihaz işyerimize götürülmekte ve arıza orada giderilmektedir. Fikirtepe Bosch servisi olarak, servis hizmetlerimizin karşılığında siz değerli müşterilerimize 1 yıllık ücretsiz bakım garantisi vermekteyiz. Bu süre içinde oluşan ve bizden kaynaklanan tüm sorunları bila bedel gidermekteyiz.

Ataşehir Bosch servisi olarak, haftanın her günü 24 saat aralıksız olarak servis hizmeti vermekteyiz. Günün her saati açık olan mobil telefonlarımızdan bize ulaşabilir, servis talep edebilirsiniz. Firmamız ayrıca, gezici servis uygulaması ile de acil müdahale edilmesi gereken beyaz eşya arızalarınıza en hızlı şekilde cevap vermekteyiz. Sizin de beyaz eşya arızlarınız olduğunda, garantili hizmetlerimizden ve uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizi arayın.


"Beyaz Eşya Tamir Siteleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Beyaz Eşya Tamir Siteleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Beyaz Eşya Tamir Siteleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0