Belözoğlu, Isla'nın Evliliğini Kurtardı
Fenerbahçe'nin tecrübeli kaptanı Emre Belözoğlu, gelecek sezon oturacağı sportif direktörlük görevi için staja başladı. Hem saha içinde hem saha dışında görevleri ile gündeme gelen Belözoğlu'nun, Şilili yıldız Mauricio Isla ve eşi Caradola'nın ayrılmasını önlediği ortaya çıktı.

Yuvasını Kurtardı

Mauricio Isla'nın eşi Caradola'nın geçtiğimiz aylarda Şili'de yayınlanan bir dans yarışmasına katıldığı gerekçesi ile Isla arasında sorun çıktığı öğrenildi. Eşi Caradola'nın dans yarışmasına katılmasına sıcak bakmayan Mauricio Isla'nın evliliği, bitmeye kadar yaklaşmışken devreye Emre Belözoğlu girdi. İkiliyle bireysel olarak konuşarak sorunlarını çözmesini sağlayan kaptan, Covid-19 virüsünün yayılması ve dans yarışmasının iptal edilmesi ile birlikte aradaki buzlar eridi.

Dışişleri Bakanlığı'ndan Özel İzin

Isla ile arasındaki buzları eriten Caradola, bu olayların üzerine Türkiye'ye gelmek istediğini belirtti. Salgın nedeni ile uçuşların iptal edilmesi üzerine devreye bir defa daha takım arkadaşı Emre Belözoğlu girerken, Dışişleri Bakanlığı'ndan Şili'ye uçak kaldırmak için izin istedi. Bakanlıktan gelen ''Uçuş yok.'' cevabı üzerine Frankfurt'a bir uçak buldu. https://mevzubahisgiris.com  giriş

Frankfurt-İstanbul Uçuşu

Dışişleri Bakanlığı'ndan Şili uçuşu için izin alamayan Belözoğlu, bunun üzerine Caradola'yı Türkiye'ye getirmek için Şili-Frankfurt arasında bulduğu uçuş ile Caradola'yı Almanya'nın Frankfurt şehrine getirdi. Dışişleri Bakanlığı'ndan aldığı özel izin ile Caradola'yı Frankfurt'tan getiren Belözoğlu, arkadaşı Mauricio Isla'nın evliliğini kurtarmış oldu. Caradola ve kızı, 14 günlük karantina süreci için İstanbul'da bekletildi.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları