BeIN Sports'ta ErcanTaner İstifası
40 yıldanfazla bir süredir ekranlarda maç anlatımı yaparak adını duyuran ünlü spikerErcan Taner, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir canlı yayın sırasında sorulansorular üzerine Türkiye'nin yayıncı kuruluşu olan beIN Sports ile yollarınıayırdıklarını duyurdu.

Sebep Pandemi Salgını

Katıldığıbirçok televizyon ve sosyal medya canlı yayınında bu gibi bir süreçte futboloynanmasının doğru olmasını dile getiren ünlü spiker Ercan Taner, liglerin 12Haziran'da başlamasının kararı üzerine beIN Sports ile yollarını karşılıklıolarak ayırdıklarını duyurdu. tempobet giriş Ajansspor isimli YouTube kanalına katılarak demeçlerveren Taner, bu ortamda futbolun riskli olduğunu dile getirdi.

''Ailemden 2 Kişi Tedavi Görüyor''

Ajansspor'unsosyal medya hesaplarına verdiği açıklamalar ile büyük ses getiren ünlü spikerErcan Taner, coronavirüs riski nedeni ile beIN Sports anlaşmasını karşılıklıolarak sonlandırdıklarını duyurdu. ''Ailemden 2 kişi tedavi gördü, neçektiklerini kendi gözlerimle gördüm.'' açıklamaları sebebi ile yetkilikişilerle konuşarak anlaşmalarını sonlandırdıklarını belirtti. http://www.tempobet90.biz/tempobet-giris/

''Stattan Stada Koşamam''

İstifakararını açıklaması üzerine takipçileri tarafından verilen büyük tepkiyekarşılık veren Ercan Taner, eşinin kronik hastalığının olduğunu ve stattanstada koşmasının bu ortamda ve risk geçene kadar doğru olmadığını belirtti.beIN Sports ile anlaşmasını güzel bir şekilde feshettiğini ve hiç kimsetarafından şikayetçi olmadığını belirten ünlü spiker, bu sene beIN Sportsmaçlarını sunamayacak.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları