Bayrampaşa Paintball'ın Doğru Adresi
Arkadaşlarınız ile son derece eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Özellikle hafta sonu eğlencesi olarak son derece farklı aktivitelere katılabilirsiniz. Bu noktada karşınıza paintball çıkabilir. Son yılların en çok rağbet gören aktivitelerinden biridir.

Gerçekten farklı bir yapısı bulunmaktadır. Bundan sonra siz de istediğiniz gibi eğlenceli zaman geçirebilir ve arkadaşlarınız ile hafta sonunuzu değerlendirebilirsiniz. Söylemeliyiz ki Bayrampaşa paintball için seçebileceğiniz çok fazla alternatifiniz bulunmamaktadır. Tabii uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet verenler içerisinde. Burada tek tercih etmeniz gereken Avrasya Paintball olacaktır. Kesinlikle fiyatların uygun olduğunu ve asla yüksek rakamlar bulmayacağınızı söylemeliyiz. Peki buraya nasıl ulaşım sağlayabileceğinizi merak ediyor musunuz?

Avrasya Paintball’a Nasıl Gidilir?

Biliyorsunuz ki İstanbul’da pek çok farklı nokta Paintball hizmeti vermektedir. Tabii çoğunun fiyatlarının uçuk seviyelerde bulunduğunu, buna rağmen parkurlarının yeterli seviyelerde olmadığını söylemek doğru olacaktır. Bundan sonra siz de Avrasya Paintball’ı tercih edebilirsiniz. Kesinlikle beklediğinizi burada bulabilir ve istediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz. Biliyorsunuz ki çok uzun zaman önce ormancıların keşfetmiş oldukları bir oyundur. Kesilecek ağaçları uzaktan işaretlemek amacıyla bulunmuş ve geliştirilmiştir. Daha sonraki dönemlerde pek çok farklı silahlar gün yüzüne çıkmıştır. En başta pompalı ve daha sonrasında yarı otomatik ile tam otomatiğe kadar gitmiştir. İşte bütün bunları paintball Bayrampaşa ile karşılayabilirsiniz. Bütün silahlar burada bulunmaktadır. İstediğinizi ücretsiz olarak seçebilirsiniz. Ayrıca diğer ekipmanları da sizlere ücretsiz olarak temin edilecektir.

Avrasya Paintball Türkiye’nin En İyisi

Türkiye’de paintball parkurları genel anlamda çok yetersizdir. Büyük bir alan bulmak ve onu en iyi şekilde düzenlemek gerçekten zor bir iştir. Birbirinden farklı engele, duvara, lastiklere, zorluklara ve parkur gereçlerine sahip olan Avrasya, sizin için ideal bir seçim olacaktır. Burada kesinlikle sorun yaşamayacak ve istediğiniz gibi takımınız ile mücadele edebileceksiniz. Ayrıca unutmamalısınız ki yaş sınırı 14’tür. 14 yaşının altında olan kişiler velileri ile birlikte oynayabilmektedirler. Bunun yanında bazı kuralları bulunmaktadır. Bir tanesi, vurulan oyuncunun ellerini kaldırarak vuruldum demesi ve başlangıç alanına dönmesi gerektiğidir. Tabii vurulan oyuncuya bir daha atış yapılamaz. Bunlar da kurallarından biridir.

Kaynak: https://www.avrasyapaintball.com/bayrampasa-paintball/

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları