Bayan Pantolon
Başta sadece erkeklere özgü olarak tasarlanan pantolonlar, sonraki yıllarda bayan pantolon modelleriyle de kadınlara hitap etmiştir.

Başta sadece erkeklere özgü olarak tasarlanan pantolonlar, sonraki yıllarda bayan pantolon modelleriyle de kadınlara hitap etmiştir. Bir alışan kadının bir daha vazgeçemediği oldukça rahat ve kullanışlı bir giysi tercihidir. Her sezon giyilebilmesi, her amaca uygun bir modelin olması pantolonların ayrıcalıklı yönüdür. Kadınlar tarafından çok benimsenen pantolonlar, daha sonra sadece erkek giysisi statüsünden çıkmıştır.

Her ortama uygun bir pantolon modeli vardır. Yazları ince tiril tiril serin tutan kumaşlar, kışları ise kalın ve sıcak tutan kumaşlar kullanılmaktadır. Her zevke ve vücut yapısına uygun bir model mutlaka vardır. Seyahat ederken, işe giderken, özel bir davette, günlük hayatta, alışveriş yaparken giyilebilecek çeşitliliktedir. Rahatlığı ve verdiği güven sayesinde çok çabuk kabul görmüştür.

Pantolon Modelleri

Pantolonların birçok modeli mevcuttur. Bayan pantolon modelleri erkek pantolon modellerine göre daha fazladır. Kapriler, pantolon etekler, düşük belli pantolonlar, yüksek belli pantolonlar, binici tarzı pantolonlar, jeanlar, saten, keten, kadife kumaşlardan pantolonlar, beli lastikli, kemerli, çok cepli, klasik kesimli akla gelebilecek her modelde pantolon çeşidi vardır. İncelemek ve alışveriş yapmak için; https://www.robin.com.tr/kadin-pantolon sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları