Battlefield 5’e Özel Kampanya Başlatıldı
NVIDIA, GeForce RTX tabanlı GPU’lar için Battlefield V bundle kampanyasını ve Battlefield V için “Shot With GeForce Ansel” yarışmasını duyurdu. NVIDIA ayrıca, Darksiders III için yeni Game Ready sürücüsünü yayınlarken, Wolfenstein II: The New Colossus ise Adaptive Shading desteği kazandı.

GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080 veya GeForce RTX 2070 tabanlı grafik kartı veya masaüstü PC'yi satın alan kullanıcılar, “Efsane Cuma” ve “Siber Pazartesi” günleriyle tıpkı zamana denk gelen kampanya kapsamında Battlefield V'e sahip olmakta. Bugün başlamış olacak olan stoklarla sınırlı bundle kampanyası, 7 Ocak 2019 tarihinde sona erecek. Battlefield V geçen hafta, DXR'nin ilk sürümü oyun içi bir yama ile kullanıma sunulduğunda DXR ışın izlemeyi kullanan ilk oyun oldu. NVIDIA GeForce RTX GPU'ları, oyunculara harika bir Battlefield V PC deneyimi sunuyor.


“Shot With GeForce Ansel” ile Battlefield V yarışması

NVIDIA, Battlefield V için “Shot With GeForce Ansel” fotoğraf yarışması düzenliyor. Oyuncular Battlefield V içindeki War Stories'teki tekli oyuncu modunu oynarken NVIDIA Ansel oyun içinden güzel fotoğraflar yakalayabiliyor. Ekran görüntülerini “NVIDIA Ansel Shot With GeForce” internet sitesine yükleyen ve sosyal medyada NVIDIAGeForce ve #SHOTWITHGEFORCE hashtagleri ile paylaşan oyuncular, GeForce RTX ekran kartı kazanma şansını yakalıyor. Bugün başlayan yarışma, 16 Aralık 2018 tarihi itibarıyla sona erecek.

Wolfenstein II: The New Colossus, NVIDIA Adaptive Shading (NAS) destekliyor

Wolfenstein II: The New Colossus, diğer bir diğer modern GeForce RTX niteliği olan NVIDIA Adaptive Shading (NAS) destekleyen ilk oyun olacak. Wolfenstein II: The New Colossus, Vulkan API'tepsi kullanarak, eşzamanlı kayan nokta, tamsayı yürütme, yeni Turing önbelleği ve paylaşılan hafıza mimarisi dâhil olmak üzere birkaç yeni Turing Streaming Multiprocessor mimariden faydalanıyor. Wolfenstein II: The New Colossus, oyun içi bir yama üzerinden NVIDIA Adaptive Shading (NAS) desteği de kazanarak daha üst seviye bir performansa kavuştu.


NVIDIA Adaptive Shading, Turing’in yeni değişken oranlı gölgelendirme teknolojisini kullanarak, görüntünün değişik sahalarına değişen oranda işlem gücü tatbik eden ve işleme performansını ve standardını arttırmak için uygulanan muhtelif tekniklerden oluşuyor. Wolfenstein II: The New Colossus, içerik (Content Adaptive) ve devinim (Motion Adaptive) uyarlamalı gölgelendirme kullanıyor.

Wolfenstein II: The New Colossus, Turing GPU'larındaki bu mimari gelişmelerin bir araya gelmesiyle, Pascal öncüllerinden %70 daha süratli performans sunuyor. Turing, PC oyunlarının inkişaf platformu durumuna geldikçe, yeni Turing mimarisinden daha fazla oyunun yararlanması planlanıyor.

Darksiders III için yeni Game Ready sürücüsü yayınlandı

GeForce aktörleri, Darksiders III için yeni Game Ready sürücüsüne kavuştu. NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı yahut daha ilkin kullanıcılara sunulmaktadır. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafınca sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir öteki belirtisi olarak göze çarpıyor.

Minimum sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 yada Windows 10
İşlemci (AMD): AMD FX-8350
İşlemci (Intel): Core i5 6600K
RAM: 8GB RAM
Ekran kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 1050 / GTX 660 2GB
Ekran kartı (AMD): AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX version: DirectX 11.0
Depolama alanı: 50GB
Önerilen sistem ihtiyaçları

İşletim sistemi: 64-bit Windows 10
İşlemci (AMD): AMD Ryzen üç 1300X
İşlemci (Intel): Intel Core i7 4790
RAM: 16GB RAM veya 12GB RAM
Ekran kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
Ekran kartı (AMD): AMD Radeon RX 480 4GB
DirectX: DirectX 11.1
Depolama alanı: 50GB


"Battlefield 5’e Özel Kampanya Başlatıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Battlefield 5’e Özel Kampanya Başlatıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Battlefield 5’e Özel Kampanya Başlatıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0