Battlefield 5 PC İçin Sistem Gereksinimleri Belli Oldu
ilk olarak 2001 yılında piyasaya çıkan Battlefield serisi, o günden beri FPS oyuncularının vazgeçilmezi durumuna gelen oldukça çok oyunun sektöre çıkmasına vesile olmuştu.

Son şekilde Birinci Dünya Savaşı’nı konu sektör Battlefield 1 ile oyuncuların karşısına çıkan süratli, kaliteli oynanışı ve grafikleriyle tam not edinmeyi başarmıştı. Dün nedeniyle düzenlenen canlı yayındaysa serinin yeni oyunu Battlefield 5 gün yüzüne çıktı.
İkinci Dünya Savaşı’nı mevzu piyasa ve bugüne kadar oyun dünyasında ele alınmayan cepheleri işleyeceği söylenen Battlefield 5, FPS oyunlarını seven birçok oyuncu tarafından heyecanla karşılandı. Grafikleriyle hayran bırakan oyunun sistem gereksinimleriyse açıklamadan sonrasında en fazlaca merak edilen konuların başlangıcında geldi. Tanıtımdan sonrasında Battlefield 5’in Origin sayfasını ziyarete açan Electronic Arts, BF5 sistem gereksinimleri bilgisini, oyuncularla paylaştı. Battlefield 5 sistem ihtiyaçları linkine tıklayarak resmi ihtiyaçları gözleyebilirsiniz.

Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10
İşlemci (AMD): AMD FX-6350
İşlemci (Intel): Core i5 6600K
Bellek: 8GB RAM
Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Ekran Kartı (NVIDIA): nVidia GeForce® GTX 660 2GB
DirectX: 11.0 ahenkli ekran kartı veya gibi
İnternet Hızı: 512 KBPS veya daha hızlı
Boş Alan: 50GB


"Battlefield 5 PC İçin Sistem Gereksinimleri Belli Oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Battlefield 5 PC İçin Sistem Gereksinimleri Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Battlefield 5 PC İçin Sistem Gereksinimleri Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0