Avcılar Paintball Yeni Adresinde Buluşuyor
Bildiğiniz gibi insanlar yorucu iş temposunu üzerinden atmak için farklı aktivitelere katılmayı tercih ederler. Sizin de bildiğiniz gibi bu noktada sinema, tiyatro, bale, halı saha maçı gibi farklı seçenekler oluşabilir.

Tabii kesin olarak söylemeliyiz ki yapılacak aktivitelerin farklı olması gerekir. Eğer her zaman aynı şeyleri yaparsanız, daha da fazla strese kapılabilirsiniz. Bu nedenle paintball oynamayı denemelisiniz. Türkiye’de hızla yayılan paintball efsanesi size de keyif verebilir. Bundan sonra Avcılar paintball ile dilediğiniz gibi harika zaman geçirebilirsiniz. Unutmamalısınız ki İstanbul’da tercih edilebilecek en kaliteli adreslerin başında gelmektedir. Fiyatları gerçekten uygundur ve burayı tercih edenler mutlu olarak ayrılırlar.

Avrasya Paintball’ı Seçmelisiniz

Siz de İstanbul’un güzide yerlerinden biri olan Avcılar da bulunuyorsunuz, öyle değil mi? O zaman paintball Avcılar için ir arayıştaysanız, kesinlikle bir önerimiz olacak. Bundan sonra Avrasya Paintball’ı tercih ederek harika bir zaman geçirebilirsiniz. Unutulmayacak bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile dilediğiniz gibi oyundan tam anlamıyla yararlanabilirsiniz. Asla sorun yaşamayacağınız bir adres olarak ön plana çıktığını ve bundan sonra sizin de istediğiniz gibi hizmet alabileceğinizi söylemeliyiz. Burada 100 boya topunun fiyatı 30 TL’dir. 200 boya topu 40, 300 boya topu ise 50 TL’den fiyatlanmıştır. Oyun içerisinde alınacak ekstra 100 boya topu da 10 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Bundan sonra siz de istediğiniz gibi burayı tercih edebilirsiniz.

Arkadaşlarınız İle Harika Zaman Geçirebilirsiniz

En az 4’er kişilik iki takım halinde oynanan paintball, bundan sonra düzenli olarak katılacağınız aktivitelerden biri olabilir. En başta bilmelisiniz ki bu oyun 1950’li yıllarda ortaya çıkmıştır. Ormancılar tarafından bulunması ve ilerleyen zamanlarda geliştirilerek günümüze kadar getirilmesi ciddi anlamda rağbet olduğunu göstermektedir. Çok farklı silah tipleri bulunmaktadır. Bunun yanında her zaman için turnuvalar da düzenlenmektedir. Ülkemizden de pek çok takım bu uluslararası turnuvalara katılmaktadır. Uygun fiyatlı ve devasa bir parkura sahip olan adres arıyorsanız, bundan sonra siz de daha fazla zaman geçirmeden hemen Avrasya Paintball’ı seçebilirsiniz. Göreceksiniz ki burada bütün beklentileriniz en iyi şekilde karşılanacaktır.

Kaynak: https://www.avrasyapaintball.com/avcilar-paintball/

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları