Audi’den animasyon film için konsept otomobil
Audi’nin, merakla beklenen animasyon filmi “Spies in Disguise” için tasarladığı konsept arabası RSQ e-tron, markanın otomotivin geleceğine dair yaklaşımını da gözler önüne seriyor. Filmde, Will Smith’in seslendirdiği süper gizmen Lance Sterling, suni zeka ve otonom sürüş niteliği de bulunan RSQ e-tron otomobiliyle maceradan maceraya koşuyor.

Otomotiv dünyası için de bir ilk olan projede, Audi Design mühendisleri ve tasarımcıları, uzun süren çalışmaların sonucunda bir süper ajanın ihtiyaçlarının tümünü karşılayan sanal bir otomobil tasarladı. Hologramlı gösterge paneli, elektrikli ve otonom sürüş özelliklerine de haiz RSQ e-tron, Audi Sürüş Destek Sistemlerinin birlikte, gizli saklı ajan Lance Sterling için kabul edilen birçok değişik özelliğe de sahip.

Audi’nin bütün tasarım sürecinde kurgu ile süratli üretim yaklaşımını bir araya getirdiğini söyleyen Audi AG Exterior Design Studio Direktörü Frank Rimili, “Audi Design'da son olarak dijital tekniklerini, eski usulü el becerileri ile birleştiriyoruz. Bunun sonucunda da RSQ e-tron benzer biçimde kurgu ürünü konsept otomobillerin beraberinde, gelecekteki tasavvur dilimizi de oluşturuyoruz” diye konuştu. Audi AG Pazarlama İletişimi Başkan Yardımcısı Giovanni Perosino da, animasyon filminin eğlence, inovasyon ve dinamizmi bir araya getirdiğini, bunun da Audi’nin otomobillerini özetlediğini söyledi.


"Audi’den animasyon film için konsept otomobil konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Audi’den animasyon film için konsept otomobil ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Audi’den animasyon film için konsept otomobil ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0