Asus VivoWatch SP tanıtıldı! İşte özellikleri
Asus, IFA 2019’da yeni uslu saat modelinin tanıtımını asıllaştırdı. Asus VivoWatch SP özellikleri ilk defa bu fuarda netlik kazandı. Uslu saat, sadece egzersizi değil hayati işlevleri de takip etmesiyle dikkat sürüklüyor.

Asus VivoWatch SP özellikleri arasında en dikkat sürükleyen nokta hiç şüphesiz tıbbi sınıf olarak adlandırılan sensörlere sahip olması. Tıpkı Apple Watch Series 4 gibi EKG sürükleyebilen uslu saat, 20 saniyelik bir müddette sahibinin tansiyonunu ve stres seviyesini takip edebiliyor. Natürel bu bilgilerin yanında kalp atış sürati de kesintisiz olarak saat tarafından hakimiyet ediliyor.

VivoWatch SP’nin özellikleri arasında egzersiz bilgilerini almasını sağlayacak GPS ve altimetre de bulunuyor. Tüm bu özellikler Asus HealthAI çatısı altında kullanıcıya sunuluyor. Asus HealthAI ile beraber çalışan özellikler, kullanıcısına özel öneriler veriyor ve şahsi istatistiklerinden yola çıkarak ona kılavuzluk edebiliyor.

VivoWatch SP, Asus’un söylediğine göre 14 günlük bir pil ömrü sunuyor. Natürel bunun yeniden şahsi kullanım ile doğrudan ilgili olduğunun altını çizelim.

Asus’un yeni jenerasyon uslu saati 2019 senesinin üçüncü çeyreğinde satışa çıkacak. Ancak şimdilik maliyet bilgisi saklı tutuluyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları