Assassin's Creed Rebellion yayınlandı!
Ubisoft'un kökünden serisi Assassin’s Creed, bir süredir mobil platformlara bekleniyordu. An sebebiyle oyun hem iOS hem de Android için ücretsiz olarak yayınlanmış durumda.

 Seriye damga vurmuş 40'tan çok karakterle birlikte kendi kardeşliğinizi kurabileceğiniz oyun için bir de çıkış fragmanı yayınlandı.
Tapınakçılara karşı Kardeşlik olarak savaşım verdiğiniz oyunda 40’dan fazla ikonik karakterin kilidini açarak oyuna dahil edebiliyorsunuz. Oyunda amaç Kardeşlik kadrosunun komuta merkezini kurarak suikastçiler yetiştirmek ve İspanya genelinde Tapınakçı avına çıkmak.

Oyunun yapımcılığını, upuzun bir müddet mobil oyuncuları kendine bağlayan Fallout Shelter'ın yapımcıları üstlenen halde. Bu bağlamda genel yapı Fallout Shelter'ı fazlasıyla çağrıştırıyor. Oyunda yeni suikastçiler yetiştirip yeni odalar ve craft eşyaları keşfediyorsunuz.Sürekli aksiyondan ziyade bu yeni oyunda dizi tabanlı strateji ve RPG türleri bir araya getirilmiş. Tapınakçı kalelerine sızarken ilerlemelerinizi ekranda çıkan seçeneklere tıklayarak yapıyorsunuz. Odalara geçiş ve saldırılar da tekrar simgelere tıklayarak olmakta.


"Assassin's Creed Rebellion yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Assassin's Creed Rebellion yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Assassin's Creed Rebellion yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0