Aşk Sözleri ve Güzel Sözler
Gelişen internet teknolojisiyle birlikte büyük küçük hepimiz her şeyi Google amcaya sorar olduk. İnternet o kadar geniş bir dünya oldu ki ne ararsak var.

Bunun yanı sıra bu kadar çabuk büyüyen bir ortamda elbette bilgi kirliliği de var. Nereye baksak çoğunlukla birbirinin birebir aynısı bloglara, sitelere denk geliyoruz. Böyle bir ortamda diğerlerinden farklı olup, kendine has bir üslupla devam eden sitelerin hak ettiği değeri görmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu her zaman mümkün olmuyor. Bazen güzel ve özel şeyleri bulmak çaba ve zaman gerektiriyor, bazen de tesadüfen karşımıza çıkıveriyor.

İşte benim de böyle bir siteye bakındığım ama maalesef denk gelemediğim bugün tesadüfen fark edip keşfettiğim, hoşuma giden ve sizlerin de bilmesi gerektiğini düşündüğüm yeni bir siteden bahsedeceğim. Sıcak hoş bir tasarımla okuyucuyla buluşan nickcenter.blogcu.com, içeriği ile de ilgi çekiyor. Siteye girdiğinizde dikkat çekmesi için öyle janjanlı ışıklar, renklendirmeler falan yok. Bunun yerine ilgiyi içerikle çekmeyi tercih etmiş bir site. Sitede her şey elinizin altında, aradığınız ne varsa kolayca ulaşabiliyorsunuz. Siteye güzel birkaç söz okuyayım diye girdiğinizde, okudukça dalıp gittiğiniz, saatin nasıl geçtiğini fark edemediğiniz bir site. Kardeşlik sözlerinden, aşk sözlerine, sevgiliye iyi geceler mesajlarına kadar her şey var. Sürükleyici, okuması kolay, bir çırpıda bitecek bir kitap gibi. Öyle güzel sözlerle anlatılmış ki içinizden hiç bitmesin diye geçiriyorsunuz.

Sevgilinize güzel bir çift söz yazmak istersiniz ama nedense birden kal gelir, aklınıza hiçbir şey gelmez. Kimi insan da doğru kelimeleri bir araya getirmeyi beceremez. Dostlarınıza, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize hitap etmek, onları mutlu etmek istersiniz ama doğru kelimeler bir türlü aklınıza gelmez. İnternette gördüğünüz her sözü de alıp yazmak istemezsiniz, orijinal, özel bir şeyler olsun istersiniz ve ne yapacağınızı şaşırırsınız. İşte nickcenter, tam da bu noktada imdadımıza yetişiyor. İnternette kolayca karşımıza çıkan, pelesenk olmuş sözcüklerle değil de, daha özgün, daha az bulunur içeriklerle sevdiklerimize hitap ediyor. Sitede bulunan kardeşlik sözlerini, aşk sözlerini, sevgiliye iyi geceler sözlerini, gönül rahatlığıyla sevdiklerinize yazabilirsiniz. Yok canım bu kadar da değildir, diyorsanız, nickcenter.blogcu.com’a en azından şöyle bir göz atmanızı öneririm. Siteye hapsolduğunuzu siz de fark edeceksiniz.


"Aşk Sözleri ve Güzel Sözler konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Aşk Sözleri ve Güzel Sözler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aşk Sözleri ve Güzel Sözler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0