Artık Günlük Otomobil Kiralama Çok Kolay
İster otomobil kiralamak isteyen bir sürücü isterseniz de bir otomobile sahip olup ek gelir elde etmek isteyen bir araç sahibi olun kişiden kişiye araç kiralama sizin için en iyi seçenek.

Kişiden kişiye araç kiralama konseptine odaklanan yeni bir girişim olan Arabali.com çok yakında web sitesi ve her platforma uyumlu mobil uygulaması ile hizmete başlıyor. Araç sahipleri ile araç kiralamak isteyenleri buluşturacak olan Arabalı iki taraf açısından da hiç olmadığı kadar avantajlı fırsatlar sunacak.

Araç kiralama herkesin ihtiyacı olduğu için büyük bir kitleye hitap edecek olan uygulamanın temel çıkış noktası araçların boş yatmaması! Araç sahipleri iyi biliyor ki bazen araçlarımızı kullanmayabiliyoruz ve garajda kimseye faydası olmadan yatıyor. Aynı zamanda boş duran bir araç sadece yatmakla kalmayıp vergi ve sigorta gibi temel masrafları da ödenmek zorunda kalıyor.

Arabali.com ise araç sahiplerinin kullanmadığı dönemde araçlarını güvenilir sürücülere uygun fiyatlara kiralayabilmesine olanak sağlayacak. Böylece hem araç sahipleri ek gelir elde edebilecek hem de araç kiralamak isteyenler geleneksel yöntemlerden çok daha uyguna çok daha bakımlı araçları kiralayabilecek. Üstelik iki tarafın da riske ettiği değerleri Arabalı şirketinin güvencesi altında olacak.

ara

Aracımı kiraya vermek için ne yapmam gerekiyor?

Aracınızın fotoğraflarını çekip tüm özelliklerini uygulamaya eklemeniz yeterli. Ayrıca aracın hangi dönemlerde kiralanabileceğini ve fiyatları da istediğiniz gibi belirlemekte özgürsünüz. Böylece araç kiralamak isteyen sürücüler aracınız için talep gönderebilir ve siz de uygun gördüğünüzü onaylayarak ücreti karşılığında sürücüye aracınızı teslim edebilirsiniz. Böylece hem ek gelir kazanır hem de aracınızın boş durmasını engellemiş olursunuz.

Aracımı kiraya verirsem ne kadar ek gelir edebilirim?

Aslında aracınızın kiralama bedelini siz belirleyebilirsiniz. Ancak bu günlük 150 TL edecek bir araç için 250 TL fiyat belirlemeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Eğer değerinden yüksek bir fiyat belirlerseniz aracınızı kimse kiralamak istemez. Hatta sürümden kazanmak isterseniz günlük 150 TL edecek aranızı mesela 120 TL’den de kiralamanız mümkün. Sonuç olarak marka, model, yıl, yıpranma ve sizin kiralama politikanıza göre kazanacağınız ek gelir değişir. İşte aracınızın türüne göre beklenen yıllık ortalama kazanç tahminleri:

Smart – 9000 TL

Şehir içi – 12000 TL

Hatchback – 16000 TL

Sedan – 20000 TL

Üst sınıf araçlar – 35000 TL

SUV tipi araçlar – 52500 TL


"Artık Günlük Otomobil Kiralama Çok Kolay konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Artık Günlük Otomobil Kiralama Çok Kolay ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Artık Günlük Otomobil Kiralama Çok Kolay ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0