Arnavutluk – Türkiye maçının hakemi Tobias Stieler oldu
Euro 2020 elemeleri çok büyük önem taşırken, kupaya katılabilmek için çıkılacak olan maçların değeri de artıyor.

 

Şenol Güneş’in takımın başına geçmesinin ardından almış olduğu kararlar konuşulmaya devam ederken, asıl olarak gözler maça çevrildi. Son olarak mücadeleyi yönetecek olan hakemde belli oldu. Karşılaşmayı Almanya Futbol Federasyonu’ndan Tobias Stieler yönetecek. Hakemin yardımcılıklarını ise Mike Pickel ve Christian Gittelmann yapacak. Takımların performansı kadar hakemlerin performansı da büyük önem taşıyor. Bu nedenle maç boyunca gösterecekleri etkide çok konuşulacak. Sizlerde mücadelenin heyecanını Betitbet Yeni Giriş farkıyla kesintisiz olarak yaşayabilirsiniz.

Milliler Çok önemli bir sınava çıkacak

Cuma günü oynanacak olan ve saat 22.45’te başlayacak maçın mutlaka kazanılması gerekiyor. Atılacak olan her gol büyük önem taşırken, galibiyetlerinde Euro 2020 kupası için büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz. Burada elde edecek olan galibiyetin grup içinde millilerimizi daha avantajlı bir yere getireceğinin farkında olan taraftarın dış saha maçında da millilerimizi yalnız bırakmaması planlanıyor. Kendilerine ayrılan yeri dolduracak olan taraftarımız, maç sonuna kadar desteğini vermeye devam edecek. Atılacak olan adımların büyük öneme sahip olduğu kadar Şenol Güneş’in yıllar sonraki ilk sınavından nasıl bir başarı ile çıkacağı da çok merak ediliyor. Atılacak olan her adım kadar bu durumunda büyük önem taşıdığını söylemek mümkün.

Mücadele Arnavutluk’un İşkodra kentinde oynanacak

Büyük heyecanın yaşanacağı anlarda sizlerde bu keyfe ortak olabilirsiniz. Muhteşem kaliteye şimdi Betitbet farkıyla sahip olabilirsiniz. İki takım içinde çok büyük önem taşıyan anları kaçırmak istemeyeceksiniz. Mücadele boyunca oldukça çekişmeli anlar ortaya çıkacak. Son ana kadar temponun düşmesi beklenmiyor. Mücadele boyunca atılacak olan adımlarında büyük önem taşıdığını belirtelim. Karşılaşmadan galibiyetle ayrılmanın önemi de çok büyük.

 


"Arnavutluk – Türkiye maçının hakemi Tobias Stieler oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Arnavutluk – Türkiye maçının hakemi Tobias Stieler oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arnavutluk – Türkiye maçının hakemi Tobias Stieler oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0