Aralık Ayında Çıkacak Oyunlar
2016'nın son ayına girdiğimiz bugünlerde, aslına bakarsanız oyun alemi için iyi bir yılı geride bırakmadık.

Buna karşın müthiş oyunlar bizleri karşıladı, beklediğimiz birçok serinin devamına dair bilgiler aldık. 2016'nın son ayında yine uzun süredir beklediğimiz oyunlardan bir tanesi raflardaki yerini alacakken, daha başka kaliteli oyunları da oynama şansı yakalayacağız. Bu listemizde ise aralık ayında çıkacak en iyi oyunları listeledik.

Ico ve Shadow of Colossus oyunlarını oynayanlar,uzun süredir The Last Guardian'ın piyasaya çıkmasını bekliyorlardı. Bizlere unutulması zor dakikalar yaşatmaya gelecek olan oyun, sonucunda Playstation 4 için piyasaya çıkacak. Keza Telltale tarafınca meydana getirilen The Walking Dead serisinin devamı da bu ay oynanabilir olacak. O süre hazırsanız, aralık ayında oynama şansını yakalayacağımız kaliteli oyunlara şöyle bir göz atalım:

 

1) Steep - 2 Aralık

 

Ekstrem kar sporlarına odaklanan bu oyun, bizi Alp Dağları'nın en tepesine bıracak ve oradan farklı şekillerde inmemizi isteyecek.Oyunda Wing Suit, Kayak, Snowboard ve Paraşüt gibi dört farklı spor dalı bulunuyor. Tüm bu spor dalları, dağın farklı bölümlerinde icra ediliyor ve hepsi birbirinden heyecanlı dakikalara sahne oluyor.

 

2) Super Mario Maker - 2 Aralık

Super Mario Maker tam anlamıyla bir oyun değil; ama size Super Mario oynatmayı da başarıyor. Kendi Super Mario bölümlerinizi yapmanıza ve onları oynamanıza hatta oynatmanıza yardımcı olan bir platform.

 

3) Dead Rising 4 - 6 Aralık

 

PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkacak olan bu oyun, isminden de anladığınız üzere Dead Rising serisinin yeni oyunu. Her zamanki gibi müthiş bir "trailer" ile oyuncuların karşısına çıkan oyun, Capcom Vancouver tarafından geliştirildi. Serinin diğer oyunlarında gördüğümüz zamanlama sisteminin olmayışı, son oyunun artılarından bir tanesi olarak görünürken, klasik oynanış mekaniklerinin de sahip kaldığını söyleyelim.

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları