Apple iPhone 8 için 32GB seçeneğini ortadan kaldırabilir
Apple, iPhone'un onuncu yıldönümü için hazırlanıyor ve şirketin 1000 dolara mal olabilecek bir premium modeli de içeren üç model sunacağına dair söylentilere rastlıyoruz.

Yeni bir bilgi ise, Cupertino merkezli firmanın iPhone 8 olarak adlandırılan premium model için depolama seçeneklerini düzene sokma niyetinde olduğunu ortaya çıkardı.

opengraph-default

 

Apple İnsider'a göre , TrendForce araştırması, Apple'ın üst seviye modellerin 100 milyon kayması ve 32GB depolama seçeneklerinin ortadan kaldırılması olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, iPhone 8 yalnızca 64GB ve 256GB varyantları ile gelebilir. 7s ve 7s Plus modelleri ise bu sonbaharda 32GB opsiyonunu muhafaza etmesi bekleniyor.


"Apple iPhone 8 için 32GB seçeneğini ortadan kaldırabilir konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple iPhone 8 için 32GB seçeneğini ortadan kaldırabilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple iPhone 8 için 32GB seçeneğini ortadan kaldırabilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0