Apex Legends: En Çok Aranan İpuçları, Püf Noktaları ve Sırları
Bir Şampiyonun ihtiyaç duyduğu tüm istihbarat.

Apex Legends'ın geçen haftanın başındaki sürpriz lansmanı, oyun topluluğunu yalnızca ilk yedi gün içinde 25 milyonluk oyuncu işaretini geçerek fırtınaya soktu. Rehber ekibimiz için, King Canyon'un şampiyonu olmanıza yardımcı olacak tüm ipuçlarını, püf noktalarını ve stratejileri bir araya getirmek yoğun bir kaç hafta oldu. Trafik, yorum ve kullanıcı geri bildirimleri ve arama sorgularının bir kombinasyonunu kullanarak, geçtiğimiz iki hafta içinde Apex arenasına giren oyuncular için en önemli olanı gördük.

En İyi Silahlar

Apex Efsaneleri'nde kullanılabilecek 19 silah bulunuyor. Deneyimlerimize dayanarak, Apex Legends'da kullanmak için en iyiden en kötüye silahlarımızı almamız:

En İyinin İyisi: Mastiff (Shotgun), Kraber .50 (Sniper), Peacekeeper (Shotgun) Yangın yükseltmeyi seçin
Gerçekten Kahretsin: Wingman (Pistol), VK-47 Flatline (Assault Rifle), Spitfire (LMG), G7 Scout, Prowler (SMG), Ateş Yükseltme ile
İyi: Devotion (LMG) Turbo şarj ile, EVA-8 Auto (Shotgun), R-301 (Assault Rifle), Longbow (Sniper), Hemlock (Assault Rifle), R-99 (SMG)
Tamam: Alternator (SMG), Triple Take (Sniper)
Dinlenme: Temelde bulacağınız herhangi bir şey ASAP'ı değiştirmek isteyeceksiniz. Bu P2020 ve RE-45 tabancaları ve Mozambik av tüfeğini içerir.

En İyi Karakterler

Lifeline: Bakım paketi nihai ve iyileştirici dronu arasında, Yaşam çizgisi olağanüstü destek sağlar ve herhangi bir takıma en iyi şekilde eklenir.
Wraith: Void Run yeteneği hem tehlikeli durumlardan kaçmasına hem de şüphesiz düşmanları kuşatmasına izin verirken, Wraith hem son derece etkili bir savaşçı hem de hayatta kalabilen bir efsanedir.
Bloodhound / Gibraltar: Üçüncülüğü yapan kişi oyun tarzınıza veya takımınızın ihtiyaçlarına bağlıdır. Bloodhound'un izleme yetenekleri, rakiplerini avlamak isteyen takımlar için (veya tamamen kaçınmak isteyen) mükemmeldir, Cebelitarık'ın savunma yetenekleri, Lifeline'nın kadroyu koruma becerisiyle mükemmel bir şekilde eşleşir.

En İyi İniş Noktaları

Her maçın başındaki büyük soru, yine de, her zaman "nereye iner?" Zıplama ustası olmanın ağırlığı ağırdır, ancak işte King'in Kanyonu'ndaki en iyi iniş noktalarına ilişkin önerilerimiz:

Thunderdome:

Thunderdome_Spot

Büyük bir yerleşim olmayabilir, ancak neredeyse her zaman tüm ekibinizin olağanüstü sıcak bir LZ olmadan iyi bir başlangıç yapması için yeterince yağma olacaktır.


Supply Ship:

Supply_Ship_AL

Arz gemisini hedefliyorsanız, neredeyse kesinlikle telaşlı bir yangına maruz kalacaksınız, ancak hayatta kalırsanız mükemmel bir donanıma sahip olacaksınız.


Relay:

Relay

Huzur içinde gevşetmek isteyenler için harika bir seçenek daha sonra sorun aramaya başlayın.


Water Treatment:

Water_Treatment

King Canyon'un güneyindeki daha büyük yapılardan biri olan arıtma tesisi, gelen düşman ateşinden kurtulmak için harika saklanma noktaları ile birlikte bir sürü yağma sunar.

En iyi ipuçları

Hepsinden öte, bir Şampiyon Efsanesi olmak istiyorsanız bilmeniz gereken bazı ipuçları ve püf noktaları var.

Hasar Rengi: Bir düşmana saldırırken, yaptığınız zararı işaretleyen sayıların, hedeflediğiniz düşmana bağlı olarak değişebileceğini fark edeceksiniz. Bu renk, rakibinizin hangi kalitede zırh giydiğini gösterir: Seviye 3 için mor, Seviye 2 için Mavi, Seviye 1 için Beyaz ve hiç zırh yoksa Kırmızı.

Yüksek Tırmanıcı: Bir FPS için beklediğinizden çok daha uzun olan yüzeylere tırmanabilirsiniz. Yüksek bir çıkıntıya veya duvara zıplayın ve karıştırmak için ileriye doğru tutun - tipik olarak üstünüzdeki çıkıntıya bir hikayeye tırmanabilirsiniz.

Kapı Yok Et: Bir kapıyı "açmanız" gerekmez - bunun yerine onu hiç bulunmaz hale getirebilirsiniz!

Kolaylaştırılmış Toplama: Tüm alıcılara alıştıktan sonra daha az karışık bir UI için seçenekler menüsünde Kompakt Yağma İstemleri'ni açın.

Bir Kask Takın: Kasklar, zırhın aksine, sarf malzemelerinin yeniden şarj edilmesini gerektirmez. Onlar sadece giydiğiniz sürece gelen headshot hasarını azaltır.

Uyanışta: Envanterinizde boş yuvalara ping atayarak arkadaşlarınızın donatıp ya da taşıyabileceğiniz faydalı yağmalamak için gözlerini soymalarını sağlayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları