Anonymous: NASA, dünya dışı yaşamın varlığını açıklamak üzere
Yaptıkları eylemlerle kendilerinden ara ara söz ettiren hacker grubu Anonymous, NASA'yla alakalı bir izaha yaptı. Yaptığı izahla medyanın gündem konusu olan hacker grubu, NASA'nın Dünya dışı hayatı izah edeceğini iddia etti.

Ortaya atılan iddiaya göre, NASA'nın sözcülerinden Prof. Thomas Zurbuchen, Uzay ve Teknoloji Komitesi'nde söz aldı ve Dünya dışı hayatın varlığını izah etti. Anonymous'un iddiasına göre Zurbuchen konuşmasında "medeniyetimiz evrende hayatı keşfetmenin eşiğinde" izahı yaptı.

Bakalım ilerleyen günlerde böyle bir izah gelecek mi? Gerçi artık izah edecekleri varsa da izah etmezler fakat yeniden de bizim sayfamız için önemli bir haber.


"Anonymous: NASA, dünya dışı yaşamın varlığını açıklamak üzere konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Anonymous: NASA, dünya dışı yaşamın varlığını açıklamak üzere ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Anonymous: NASA, dünya dışı yaşamın varlığını açıklamak üzere ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0