Android Telefonlarda Gizli Mod Nasıl Kullanılır?
Android telefonlarda özel göz atmanın yararları, diğerlerinin çevrimiçi olarak aradıklarınızı görmesini engellemekten daha ileri bir yere uzanıyor.

Özel göz atma, gizli mod – ne istediğinizi belirtin, ancak bu özellik sadece gizli bir şekilde alışveriş yapmak istediğinizde değil, bundan daha fazlası mevcuttur.

Android’de özel olarak nasıl göz atacağınızı ve neden yapmanız gerektiğini öğrenmek için yazılan yazıyı dikkatlice inceleyebilirsiniz. Android’de özel göz atma Gizli Modu nasıl etkinleştiririm?

Gizli mod olarak da bilinen gizli taramayı kullanmak Android’de çok kolaydır, ancak cihazlar ve tarayıcılarda farklılık gösterebilir. Chrome’da Gizli Mod Ayarlarını yapmak için; Gizli modu açmak için: Chrome’u açın, daha fazla seçenek için sağ üstteki üç nokta simgesine ve ardından Yeni gizli sekmesine dokunun . İsterseniz, bir kerede birden çok gizli sekme açabilirsiniz.

Gizli modu kapatmak için: Sekmelerinizi açmak için sağ üstteki kare simgesine dokunun, ardından her bir gizli sekmeyi tek tek kapatın veya üç noktaya dokunun ve tümünü kapatmak için Gizli sekmeleri kapat’ı seçin . İnsanların onları bulmasını engellemek için gizli pencereleri kapatmak isteyeceksiniz. Telefonunuza önceden yüklenmiş olan genel varsayılan tarayıcı da bir gizli moda sahip olabilir.

Örneğin, Samsung Galaxy S9’un Samsung İnternet tarayıcısında bir Gizli modu var. Kullanmak için Sekmeler simgesine, ardından Sesi Aç’a dokunun, şifreyle devam edin veya şifreniz olmadan devam edin. Kapatmak için Sekmelerinize geri dönün ve Sesi Kapat’a dokunun .

Devamı İçin : Android Telefonlarda Gizli Mod Nasıl Kullanılır?


"Android Telefonlarda Gizli Mod Nasıl Kullanılır? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Android Telefonlarda Gizli Mod Nasıl Kullanılır? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Telefonlarda Gizli Mod Nasıl Kullanılır? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0