Android cihazınız ile yapabileceğiniz 3 havalı şey
Android Telefonunuz ile hem hayatınızı kolaylaştıracak hemde telefonumuzdan aldığımız verimi arttıracak 3 havalı özellik daha.

Herkes telefonunu tam kapasite ile kullanmak ister fakat yine de telefonumuzun birçoğumuzun bilmediği çok aşırı farklı nitelikleri mevcut. Her geçen gün yeni uygulamalar çıkıyor ve güncellemeler ile birlikte Android cihazımız da oldukça çok yeni özelliğe kavuşuyor bu sebepten dolayı de tüm nitelikleri bilmek nerdeyse imkansız. işte hayatımızı kolaylaştıracak ve telefonumuzdan aldığımız verimi arttıracak 3 havalı özellik..

Objeleri Tanımlayın

Örneğin bir resim gördünüz lakin ismi aklınıza gelmiyor. veya bir amblem gördünüz ama hangi takımın olduğunu çıkaramıyorsunuz. İşte böyle durumlar için Android cihazınızda kullanabileceğiniz müthiş faydalı bir özellik var. Google Goggles ile bir objenin, sanat çalışmasının veya ürünün resmini çekin ve taratın. Uygulama sizin için o objeyi tanımlayacaktır. Uygulama her geçen gün daha da geliştirilmekte ve yakında örnek olarak yolda bir ayakkabıyı beğendiğinizde çekip taratacağınız fotoğraf sonucunda o ayakkabın markasına kadar ulaşabileceksiniz. tıpkı zamanda ünlüleri ya da şehirlerin meşhur noktalarının da isimlerini bu uygulama yardımıyla öğrenebilirsiniz. Google Goggles tam olarak ücretsiz bir uygulama.

Telefonunuzu Tarayıcı Olarak Kullanın

Her zaman etrafınız da tarayıcı olmayabilir veya tarayıcı etrafındaki kalabalığa girmek istemeyebilirsiniz. Bunun için Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz TurboScan, CardScan ve ya CamScanner benzeri harika uygulamalar var. örnek olarak bu aşamalardan TurboScan yahut CardScan ücretli ama benim favorim olan ve küçük çapta işlerinizi hızla halledebileceğiniz CamScanner ücretsiz. CamScanner yardımıyla tarattığınız dosyalarınızı boyutlarını istediğiniz gibi ayarladıktan sonra pdf formatına çevirerek aynı program üstünden kolayca paylaşabilirsiniz.

Cebinizdeki Su Terazisi

Özellikle tamirat işlerinde ve denge hesaplamalarında gereksinim duyduğumuz cihazlardan bir tanesi de su terazisi. Her süre yanımızda su terazisi taşıyamayız fakat bu bir problem değil sebebi ise şu terazisi uygulaması da en az bir su terazisi kadar üretken çalışıyor. Bu konu ile ilgili on milyonun üzerinde indirilmiş olan Bubble Level’ı kesinlikle tavsiye ederim. kullanmak çok pratik ve ücretsiz olan Bubble Level hayatınıza büyük kolaylık katacak.


"Android cihazınız ile yapabileceğiniz 3 havalı şey konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Android cihazınız ile yapabileceğiniz 3 havalı şey ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android cihazınız ile yapabileceğiniz 3 havalı şey ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0