Android çalıştıran Nokia telefonlar 2017'de piyasaya çıkacak, onlar hakkında bildiklerimiz var
Nokia geliyor.. Google'ın son derece destek vermiş olduğu modellerine bakalım, Nokia eski başarısını yakalayabilecek mi?

Eski bir hikaye

Çocuklar, şöminenin etrafında toplanalım. Büyükbabanın sana anlatacak bir hikayesi var. Bir zamanlar, Finlandiya'da Nokia adlı bir şirket vardı ve cep telefonlarını hazırlaması gerçekten çok güzeldi. Dahili antenleri ve özelleştirilebilir görünümleri ile dünya telefonlarına, eğlencenin dahili oyunlarıyla birlikte sıkıcı bip sesleri yerine melodiler gibi melodiler verdi ve insanlar Nokia'larını çok sevdiler. Onlar, düşünceli bir şekilde tasarlanmış kaliteli ürünlerdi, bazı modellerin bilinen Hulk seviyesi olduğundan bahsetmiyorum.

Ama zaman değişti

IPhone ve Android telefonlar cep telefonu endüstrisinde devrim yaratırken, Nokia sağlam bir alternatif sunmak için mücadele ediyordu. Sonunda, Microsoft, Nokia'nın sorunlu mobil işletmesinden kalan şeyleri satın aldı. Lumia model adı altında satılan telefonları, Apple ve Samsung'a karşı yarışta pek iyi bir performans göstermedi.

O zamandan beri, Nokia'nın adı mobil plandan neredeyse kayboldu, ancak unutulmadı. Belki de tek ihtiyacı yeniden başlatmaktır.

Nokia, efsane devam ediyor

Artık bir söylenti değil - yeni Nokia cep telefonları önümüzdeki yılın ilk yarısında duyurulacak ve su geçirmez tuş takımı ve fenerleri için reklamı yapılan özellikli telefonlardan bahsetmiyorum. Bunlar yeni nesil Nokia markalı akıllı telefonlar olacak biraz daha.

Bununla birlikte, bu yeni Nokia puanı bize PureView, N serisi ve klasik Nokia 3310'u getiren aynı şirketten gelmediğine değinmek gerekir. Nokia markası HMD Global Oy'a lisanslanmıştır; Önümüzdeki 10 yıl boyunca Nokia telefonları ve tabletleri geliştirmekle görevli olacak. Bu arada, imalat, Apple'ın iPhone'ları yapmak için tuttuğu aynı şirket olan Tayvanlı Foxconn tarafından ele alınacak.


"Android çalıştıran Nokia telefonlar 2017'de piyasaya çıkacak, onlar hakkında bildiklerimiz var konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Android çalıştıran Nokia telefonlar 2017'de piyasaya çıkacak, onlar hakkında bildiklerimiz var ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android çalıştıran Nokia telefonlar 2017'de piyasaya çıkacak, onlar hakkında bildiklerimiz var ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0