Android 7.1.2 Beta güncellemesi şimdi Google Pixel telefonlar için kullanılabilir
Android'in Beta Programında kayıtlı olan Google Pixel ve Pixel XL cihazları, Android 7.1.2'nin istikrarlı bir sürümünü almaya başlıyor.

Nougat güncellemesi ayın başında Nexus ve Pixel cihazlarına yansıtıldı ve Pixel C bunu ilk elde edenler arasındaydı. Güncelleme, Pixel ve Pixel XL telefonlarında geçtiğimiz haftalarda kullanıma girdi ancak bazı kullanıcılar, indirip yükledikten sonra ünitelerinde 'bozuk' parmak izi sensörleri bildirdi.

Bu sabah, Android 7.1.2'nin "kararlı" bir sürümü, Verizon müşterileri için NHG47K, Deutsche Telekom için N2G47J ve tüm kilitsiz birimler için N2G47E ile 31MB ağırlığındaki Beta'da indirilebilir hale geldi. 7.1.2 güncellemesi, bilinen Bluetooth sorunlarını, erken pil kapanmalarını ve kamera sorunlarını bildirmenin yanı sıra ses yüksek sesli pop-up'ları düzeltmeyi amaçlıyor. Ayrıca daha iyi parmak izi performansı ve küçük hata düzeltmeleri ekler ve Pixel yükleme ekranının altına bir "Powered by Android" logosu koyar.

7-1-2-stable

En son sürüm güncellemesi, 7.1.2'nin nasıl hissettiğini ve görünüşünü değiştiren önemli bir şeyi değiştirmemeli ve bu Beta sürümünün Nougat'ın ikinci bakım güncellemesinde bir kez ve tüm çatlaklarda tamir edilip edilmeyeceğini henüz teyit etmiyoruz. Sonuçta, Android O'yu görmeden sonuncusu olabilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları