Android 7.1.1 Güncellemesi Gelen Nexus 6 Resimleri Yayınlandı!
Nexus 6, Android 7.1.1 Nugası almak için Nexus ailesinin son akıllı telefonu. Güncelleme Nexus 5X ve Nexus 6P'ye bırakıldığında, son dakikada bulunan bir sorun nedeniyle Nexus 6 atlandı.

Bununla birlikte, Google, Android 7.1.1 Nougat güncellemesini "son dakika hatasını düzelttik" ettikten sonra Nexus 6'ya sunacağına söz verdi. Geçen ay Google'ın bu güncellemeyi Ocak ayının başında yayınlayabileceği konusunda bir söz var; Arama devinden onay.

Google, Nexus 6'nın Android 7.1.1 Nougat'a güncellenmesi için gereken fabrika resmi ve OTA dosyalarını yeni çıkardığından artık önemi yok.

Nexus 6'ya sahipseniz ve OTA (havadan yayınlandığında) ürün serisini beklemek istemiyorsanız, cihazınızdaki fabrika resmini basitçe flaşlayabilirsiniz.

Android 7.1.1 Nougat, yalnızca başlangıçta Pixel telefonlarında mevcut olan birkaç yeni özellik ve iyileştirme getiriyor. Örneğin, güncellemeye Google Allo, Google Messenger ve Hangouts gibi desteklenen uygulamalardaki klavyeden doğrudan GIF gönderme olanağı da dahil olmak üzere toplumsal cinsiyet eşitliğini teşvik eden yeni bir emoji seti bulunmaktadır.

Ayrıca, uygulama kısayollarını da ekleyeceksiniz; böylece uygulama simgesine uzun süre basarak, Twitter ve Google Haritalar dahil olmak üzere favori uygulamalarınızda işlem başlatabilirsiniz.

Nexus 6

 

TI

Google-Nexus-6-Review-001

Google-Nexus-6-Review-002

Google-Nexus-6-Review-004

Google-Nexus-6-Review-011

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları