Android 7.0 N Çıkış Tarihi ve Android 7.0 N Özellikleri
Google I/O 2016 etkinliğinde yeni çıkaracağı Android 7.0 N özelliklerini ve çıkış tarihini duyurdu. Android 7.0 N ile gelen yenilikler neler?

Google I/O 2016 etkinliğinde Android 7.0 N özellikleri tanıtıldı. Karşınızda Android 7.0 N özellikleri..

 Daha öncelerde Android 7.0 N sürümü Nexus cihazları ile birlikte Android One cihazlrına sunulmuştu. Bu haberimizde Android 7.0 N ile ilgili şuana kadar bilinenleri sizlere aktarıyoruz.

Android N ile gelen yeni özellikler!

Android N genel olarak üç bölümü ele alarak yeniliklerini sunuyor. Bunlar performans, güvenlik ve verimlilik.

Android N Performansı!

Bu performans artışı sayesinden çok daha iyi grafik performansı ve verimlilik alacaksınız. Ayrıca telefonunuz %75 daha hızlı çalışacağını söyleniyor..

AndroidPIT-best-hd-games-1-w782

Android N Güvenlik Özellikleri!

Android N'de üstünde çok çalışılan bir diğer özelliklerden biri olan güvenlik ile ilgili. Bu güvenlik sisteminde direkt olarak dosya şifrelemesi, sistem arayüzünün sürekli olarak arkaplanda güncellemesi en önemli yenilikliktir.

Bir diğer geliştirmelerden biriside telefon açılırken "Android başlatılıyor" animasyonuna da kaldrılıyor.

Android N Verimlilik Özellikleri!

Lansmanda en fazla konu olan verimlilik özelliğine oldukça değinildi. Çoklu pencere özelliği gibi çoklu işlem yeteneğide Android N ile gelen en büyük yeniliklerden.

Android N Çıkış Tarihi!

Android N, toplamda 250 iyileştirme ve yeni özellikle beraberThe Developer Preview sürümüyle bugünden itibaren Nexus 6, 9, 5X, 6P, Nexus Player, Pixel C tablet ve General Mobile 4G için indirilebilir durumda!


"Android 7.0 N Çıkış Tarihi ve Android 7.0 N Özellikleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Android 7.0 N Çıkış Tarihi ve Android 7.0 N Özellikleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android 7.0 N Çıkış Tarihi ve Android 7.0 N Özellikleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0