AMD Ryzen 3 Serisinin Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu!
AMD Ryzen 3 Serisinin Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu!

Bütçe dostu sistem toplayacakların merakla beklediği AMD Ryzen üç serisi kısa sürede raflarda olacak. Ürünün Türkiye’de ne vakit satışa sunulacağı ise şimdiden dikkat çekici oldu!

AMD’nin yeni işlemci serisinin önemli noktasını ve son halkasını gerçekleştiren Ryzen üç, hatırlanacağı suretiyle 4 çekirdeğe sahip 2 farklı model ile ati. Bu işlemcilerden Ryzen üç 1300X modeli 3.5 GHz taban hızda çalışırken, Boost ile 3.7 GHz hıza ulaşabiliyor. Ryzen 3 1200 ise üç.1 GHz taban ve üç.4 GHz Boost değerlerine sahip. Her iki işlemci de 65W’lık TDP değeriyle kutusundan Wraith Stealth soğutucu ile çıkacak ve çarpan kilidi aleni olarak istikbal.

AMD Türkiye, resmi sayfasından yaptığı duyuruda bu iki işlemcinin 27 Temmuz’dan itibaren satışa sunulacağını açıkladı. Fiyat mevzusunda resmi ağızlardan herhangi bir malumat gelmezken, Ryzen 3 1300X’in 117 dolar ve Ryzen üç 1200’ün yaklaşık 100 dolarlık fiyat etiketlerine haiz olabileceği söyleniyor.


"AMD Ryzen 3 Serisinin Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere AMD Ryzen 3 Serisinin Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AMD Ryzen 3 Serisinin Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0