Akıllı Telefon ve Tabletlere Uygun Programlar
Günümüzde teknolojinin geldiği nokta ile akıllı cihazlar çok fazla tercih edilmektedir.

 Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar bu konuda en etkin cihazlar olarak görülmektedir. Bu cihazlar kullanılarak pek çok makine ile yapabildiğiniz işlemi tek cihaz ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Fotoğraf makinesi, müzik çalar, bilgisayar ve oyun konsolu özelliklerini bir arada kullanabilirsiniz. Akıllı telefon ve tabletler için uygulamalar yükleyerek dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlem ile ilgili apk indir seçeneği üzerinden bu cihazlara uygulama yükleyebilirsiniz. Apk yardımı ile uygulamaları el ile kolay şekilde yükleyebilirsiniz.

Dosya Üzerinden Uygulama Yükleme

Full apk seçenekleri ile özel olarak hazırlanmış uygulamaları akıllı telefon ve tabletlere yüklemek mümkün hale gelmektedir. Uygulama mağazaları bazı durumlarda ihtiyaçları karşılamaz. Mağazalarda bulunmayan ve geliştirilmesi istenen uygulamalar için yazılım hazırlanması gerekir. Mobil cihazlar için geliştirilen uygulamalar apk dosyaları şeklinde cihazlara dışarıdan yüklenebilir. Bazı işletim sistemleri dışında geneli olarak sistemler dışarıdan uygulama yüklenmesine müsaade eder. Bu şekilde yüklenen uygulamalar ile özel olarak hazırlanan yazılımlar akıllı telefon ve tabletlere yüklenebilir. Full apk şeklinde hazırlanan uygulama bir internet sitesi üzerinden indirilerek ya da hafıza kartı ile cihazlara taşınabilir. Uygulama seçildiğinde yükleme işlemi başlayacaktır. Dışarıdan elle yapılan apk yüklemelerinde güvenilir olan kaynaklar tercih edilmelidir.

Mobil Oyun Seçenekleri

Akıllı cihazlarda en çok kullanılan uygulamalar arasında oyunlar da önemli yer tutar. Akıllı telefon ve tablet sahibi olan kişiler mutlaka boş zamanlarında eğlenceli zaman geçirmek için bu oyunları tercih eder. Mağaza üzerinden indirebildikleri oyunlar sayesinde boş zamanlarını değerlendirebilirler. Oyun seçenekleri içerisinde çok farklı türlerde oyunlar bulunmaktadır. Özellikle aksiyon oyunları heyecan verici olması ile öne çıkar. Ancak aksiyon oyunlarına ek olarak çok farklı oyunlar da bulunmaktadır. Çocuk oyunlarından bulmacalara, spor oyunlarında strateji oyunlarına kadar onlarca oyun seçeneği mevcuttur. Android oyun indir seçenekleri kullanılarak mağazalar ya da internet siteleri üzerinden oyun indirmek mümkündür. Bu şekilde Android cihazlarda çalışabilecek oyunlara sahip olabilirsiniz. Başka işletim sistemi kullananlar için özel mağazalardan oyunlara ulaşmak mümkün olabilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları