Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçe Açıklaması: Zajc'ı kiralayacaktık ancak vazgeçtik
Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'ye dair çarpıcı açıklama yaptı.

Hollanda'nın Fortuna Sittard takımını satın alan Ilıcalı, sarı-lacivertli kulüpten Miha Zajc'ı kiralamayı düşündüklerini ancak alternatifi olduğu için vazgeçtiklerini belirtti. 

Fenerbahçeliliği ile bilinen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Haber Global'de katılmış olduğu programda Betsmax  dikkati çeken açıklamalar yaptı. Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'den Miha Zajc'ı transfer edeceklerini ancak alternatifi olduğu için vazgeçtiklerini belirtti. 

Acun Ilıcalı'nın yapmış olduğu açıklamalar şöyle; 

Fenerbahçe benim için gönlümde çok değişik bir yerde. Kulübe yararlı bir yerde olacaksam muhakkak orada olurum. Fenerbahçe önemli bir futbolcumuzu isterse muhakkak önceliğini onlara veririm. Fenerbahçe'den futbolcu da kiralayabilirim. Zajc'ı alternatif olmasa kiralayacaktık, satın da alabilirdik. Aslında hedefimiz destek olmak diyebilirim.  

CANER ERKİN VE GÖKHAN GÖNÜL 

Savunmanın soluna kral geliyor dedim, ben Caner'i kast ediyordum, Marcelo diye yıkıldı ortalık. Caner'e o kadar güveniyorum. Caner ve Gökhan'ın futbolu Fenerbahçe'de sonlandırması gerekmektedir diye düşünüyordum, o da gerçekleşiyor, mutluyum. Takım dediğin yaşlı olacak, genç takım olayından büyük takımda kopacaksın. 23-24 yaşında oyuncu da olacak. 30 yaşındaki adamın kariyerinde bir bakıyorsun, burda, burda oynamış diyorsun. Bu adam garanti mi, garanti. Sosa'nın, Caner'in, Gökhan'ın ne oynayacağını biliyorsun. Genç futbolcuları Fortuna Sittard'da değerlendireceksin, orada parlayacak oyuncular.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları