60 Dolara 128 GB iPhone!
16 GB iPhone Getir 60 dolara 128 GB'lık iPhone Kazan!

30 dakikada kullandığınız iPhone'u götürün Türk parası ile sadece 200 TL'ye 128 GB'lık iPhone'yi götürün. Telefonlar günümüz teknolojinin en büyük parçası, artık teknoloji değil günlük kullanım gibi bri şey oldu, uygulamalar,  resimler, videolar, mesajlar vs...  Artık Hafıza yetmiyor, Bunun için Çin'de bulnan bir cep telefonu servisi 60 dolarlık ücret karşılığında cihazın kapasitesini 128 GB'a yükseltiyor.

Yaklaşık olarak 30 dakika süren bu yükseltmede iPhone anakartına bir kaç bir şeyler yapılıyor. Birkaç parçada değiştirilerek 128 GB oluyor.Apple'a ödemeniz gereken fiyatın yaklaşık yarısına tekabül eden bu rakam, kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Kullanılan birimler Toshiba'ya ait ayrıca verileriniz taşınırken hiç bir veri kaybı yaşanmıyor. Her şey çok iyi fakat iki negatif kısmı mevcut. İşlem, şu an için sadece Çin'de gerçekleştiriliyor ve maalesef cihazınızı garanti dışında bırakıyor. 

Oldu mu şimdi güzel kardeşim


"60 Dolara 128 GB iPhone! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 60 Dolara 128 GB iPhone! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 60 Dolara 128 GB iPhone! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0