5G’li Xiaomi Mi Mix 3 Çin’de boy gösterdi
Bir 5G hücumu da Xiaomi’den! Adını gittikçe daha çok duymaya başladığımız 5G teknolojisi, bu kere de kendini Qualcomm’un yeni modemiyle birlikte Xiaomi Mi Mix 3’te gösterdi.

Dönemin popüler akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi, şu sıralar Pekin’de meydana gelen konferansta Mi Mix üç‘ün bir varyasyonunu sergiliyor. Bu modeli özel kılan detay, belirttiğimiz şeklinde 5G desteğine haiz olması. Qualcomm’un yeni duyurduğu Snapdragon 855 çipsetinden beslenen Mi Mix 3, böylelikle Snapdragon X50 mobil modemini kullanıyor.

Çinli şirkete bakılırsa cihaz, bu modemle beraber 2 Gbps’e kadar sürat desteği sunuyor. Ayrıca sergilenen model, fuar endüstrisi içinde diri şekilde 5G’ye bağlı ve internetten muhtelif yüklemeler yaparak bir demo imkanı sunuyor.

Öte yandan hususi versiyonun yongaseti haricinde tüm özellikleri ana modelle birebir tıpkı. Teknik özellikler ve tasarımsal özellikler de buna dahil.

2019’da ABD’de ilk kez kullanıma açılacak olan 5G teknolojisi, takip eden yıllarda dünyanın muhtelif yerlerinde de kullanılmaya başlanacak. Şimdilik fuarda gövde gösterisi yapmakla yetinen Xiaomi de, Snapdragon 855 tedarikine başladığı anda, destek sağlayan telefonlarını piyasaya sürecek gibi gözüküyor.


"5G’li Xiaomi Mi Mix 3 Çin’de boy gösterdi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 5G’li Xiaomi Mi Mix 3 Çin’de boy gösterdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 5G’li Xiaomi Mi Mix 3 Çin’de boy gösterdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0