35 bin karakterlik tweet atıldı!
Kısa bir süre ilkin karakter limitini 280’e çıkartan Twitter’da ilgi çekici bir olay yaşandı. Twitter’ın kolaylıkla kırılabildiğini iddia eden bir kullanıcı tam 35 bin karakterleri bir tweet attı!

35 bin karakterli Tweet attı, hesabı donduruldu!
Twitter’ın sınırlarını zorlamak dileyen iki Alman genç, Twitter’ı bir biçimde kandırarak 35 bin karakterli bir tweet atmayı başardı. İçerik olarak bomboş olan bu tweet, kısa bir süre sonra Twitter tarafınca kaldırıldı ve paylaşımı meydana getiren hesap geçici bir müddet için donduruldu.

Atılan Tweet sonrasında, sistemde beklenmeyen problemlerin ortaya çıkması üzerine tweet silindi ve derhal ondan sonra ise hesap donduruldu.

Yapılan paylaşımda, Twitter’ın ira limitini aşabilirsiniz. İnanmıyorsanız 35 bin karakterli tweet burada! Benzer biçimde başlıyor ve hemen sonra ise rasgele harfler ile 35 bin ira tamamlanıyor. Bu sistem açığının Twitter için ilerleyen devirde stresli günlere neden olması çok yüksek olasılık.


"35 bin karakterlik tweet atıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 35 bin karakterlik tweet atıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 35 bin karakterlik tweet atıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0