3 Kameralı ASUS ZenFone Max Pro M2'den İlk Resmi Görsel Geldi
Daha ilkin hakkında çok sayıda kehanet ortaya atılan telefonla alakalı ilk resmi görsel, Asus'un resmi Hindistan hesabından geldi.


Zenfone Max Pro M1 ile kendisinin dahi beklemediği bir başarı elde etmeyi başaran ASUS, şimdi de Pro M2 üzerinde çalışıyor. üç arka kamera ve çentikli tasarımla geleceğine kati gözüyle bakılan telefonun ilk onaylanan özellikleri de bunlar oldu.

Telefonda biraz daha katı hatları olan ama oldukça şık görünen bir çentik tercih edilmiş. Bununla birlikte resmi Twitter hesabı, telefonun duyurulacağı zamanı de açıklamış: 11 Aralık. Bu tarihe değin telefona dair ufak tefek görsellerin paylaşılmasını bekliyoruz.

 

Telefonun donanım nitelikleri resmen açıklanmış değil. Ancak cihazda Snapdragon 660 işlemcisiyle 4GB/6GB olmak suretiyle iki varyant bulunmasını bekliyoruz. Altı inçlik Full HD+ ekranla gelmesi beklenen telefonda yeniden iki varyantla 64GB/128GB depolama alanı seçeneklerinin olması umut ediliyor.


"3 Kameralı ASUS ZenFone Max Pro M2'den İlk Resmi Görsel Geldi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 3 Kameralı ASUS ZenFone Max Pro M2'den İlk Resmi Görsel Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3 Kameralı ASUS ZenFone Max Pro M2'den İlk Resmi Görsel Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0