2020 Hyundai Palisade iddialı tasarımı ile tanıtıldı!
Hyundai Palisade Los Angeles Otomobil Fuarı kapsamında resmiyet kazanmıştır.

Markanın şu ana kadar üretmiş olduğu en cüsseli model olarak karşımıza çıkan 2020 Hyundai Palisade, iddialı tasarımı ve teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor. Bakalım Hyundai Palisade neler sunuyor?

İşte tüm heybetiyle 2020 Hyundai Palisade!

Güney Koreli Hyundai, yeni SUV modelini Los Angeles Otomobil Fuarı‘nda görücüye çıkarttı. Son aşama iddialı bir tasarıma sahip olan araba, iri cüssesi ve teknolojik özellikleriyle tüm gözleri üstüne topladı.

Alıştığımız uzak şark arabalarından oldukca daha değişik görünen Palisade için, bir Amerikan arabası demekte olası. Zira arabada yer alan tasavvur çizgilerinin ve büyük ön ızgaranın, Lincoln ve GMC benzer biçimde markalardan pek bir aşağı kalır yanı bulunmamaktadır.

2020-hyundai-palisade-iddiali-tasarimi-ile-tanitildi-2

Oldukça geniş ve ferah bir iç hacme haiz olan otomobilin içerisi ise oldukça iddialı. Ülkemizde gördüğümüz tasarımlardan fazlaca daha değişik görünen Palisade, fazlaca geniş bir orta konsola sahip. 10 inçlik bir navigasyon ve 12,3 inç dijital şoför monitörü, kablosuz şarj ve yedi adet USB çıkışı ise otomobilin multimedya yönünü güçlendiren detaylar içinde.

Sekiz kişiye kadar oturma kapasitesi sunabilen Hyundai’nin yeni SUV modeli; ön bölge çarpışma önleyici, yaya algılama, kör nokta uyarma ve çarpışma önleme, şeritte tutma, arka çapraz trafik, akıllı çıkış, uzun far ve parlak zeka sürat sabitleyici asistanı ise dikkat çeken nitelikleri içinde.

2020-hyundai-palisade-iddiali-tasarimi-ile-tanitildi-3

Gelişmiş bir dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olan arabada ek olarak düzgüsel, sport, smart ve kar modu yer alıyor. Bu sistemler yardımıyla elektronik olarak tekerlere tork gücü ihtiyaca göre otomatikman dağıtılıyor.

291 beygirlik 3.8 litre V6 üniteye sahip olan Hyundai Palisade, 8 ileri tork konvertörlü otomatik bir şanzımanla geliyor. Güney Kore sınırları içerisinde üretilecek olan lüks SUV, önümüzdeki yaz ABD sınırları içinde satışa sunulacak.


"2020 Hyundai Palisade iddialı tasarımı ile tanıtıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 2020 Hyundai Palisade iddialı tasarımı ile tanıtıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2020 Hyundai Palisade iddialı tasarımı ile tanıtıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0